Polski Czerwony Krzyż to instytucja o głęboko zakorzenionej tradycji i niezachwianej misji humanitarnej, która swój początek miała w Warszawie w 1919 roku. Jako najstarsza organizacja humanitarna w Polsce, byliśmy świadkami i uczestnikami najistotniejszych momentów w dziejach narodu – od konfliktów zbrojnych po wielkie katastrofy naturalne i społeczne przemiany. Przez całe dziesięciolecia, Polski Czerwony Krzyż stał się synonimem bezwarunkowego wsparcia i pomocy dla potrzebujących, zatrudniając ponad 4570 sióstr PCK, które z niezmienną troską i zaangażowaniem opiekują się osobami starszymi, chorymi i niepełnosprawnymi.¶¶Nasza działalność obejmuje szeroki wachlarz usług pomocy społecznej, w tym dożywiania, dostarczania paczek żywnościowych i zestawów higienicznych, a także świadczenia opieki medycznej i edukacji sanitarnej. W naszym portfolio znajduje się także szkolenie kadr ratowniczych, które wykorzystują nowoczesny sprzęt ratowniczy, umożliwiając szybką i skuteczną pomoc w najtrudniejszych sytuacjach. Polski Czerwony Krzyż odgrywa również ważną rolę w pomocy uchodźcom, oferując im wsparcie psychologiczne, prawne oraz doradztwo zawodowe.¶¶Nasze działania opierają się na misji zapobiegania i łagodzenia ludzkiego cierpienia oraz ochrony godności ludzkiej, bez jakiejkolwiek dyskryminacji. Dzięki bogatym tradycjom oraz ciągłemu dążeniu do nowoczesności i rozwoju, Polski Czerwony Krzyż wypracował pozycję lidera w zakresie ogólnopolskiego Systemu Ratownictwa. Jesteśmy organizacją, która nieustannie się rozwija, odpowiadając na zmieniające się potrzeby społeczeństwa i ulepszając metody pomocy.¶¶Zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością i wartościami, które od ponad stulecia kształtują naszą niezłomną służbę dla dobra społeczeństwa.

Opinie pracowników o firmie Polski Czerwony Krzyż Warmińsko-Mazurski Zarząd Okręgowy (0)

Tylko wiarygodne opinie. Zależy nam na Twoim zaufaniu, dlatego nie pozwalamy pracodawcom modyfikować opinii.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem Polski Czerwony Krzyż Warmińsko-Mazurski Zarząd Okręgowy? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie Polski Czerwony Krzyż Warmińsko-Mazurski Zarząd Ok... (3)

4.4

Na podstawie 66 ocen z Google.

Łukasz Adamski

Łukasz Adamski

Byłem tam dzisiaj wyrobić legitymację honorowego krwiodawcy. Zarówno informacje jakie otrzymałem przez telefon jak i te podczas wizyty zasługują na najwyższą notę. Pani przyjmująca wniosek cierpliwie i spokojnie wytłumaczyła mi co mam zrobić, zaś legitymację i odznakę dostałem bardzo szybko. Byłoby cudownie jakby w każdej instytucji pracowali tak uprzejmi i kompetentni ludzie. Zasłużone 5 gwiazdek, jakby się dało to dałbym również 6.

Dodano: 2 lata temu

okowita1

okowita1

Trochę zapomniane miejsce, być może powoduje jego umieszczenie, to znaczy, sam budynek jest w stanie opłakanym. W żaden sposób nie przypomina on instytucji pomagającej ludziom w trudnych sytuacjach. Świadczą o tym pojemniki usytuowane w wielu punktach Miasta, które są w opłakanym stanie, a ubrania często znajdują się na zewnątrz. Jak na PCK-A to tak nie przystoi.

Dodano: 6 lat temu

Jarosław Skórski

Jarosław Skórski

Ogromny minus za pojemniki na używaną odzież porozstawiane bez ładu i składu w mieście. Na początku roku było wielkie halo, że będą estetyczne i ustawiane w porozumieniu z mieszkańcami. Są obrzydliwe i bardzo często stoją w miejscach w których nie powinny.

Dodano: 8 lat temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 10.12.2024