Czy to Twoja firma?

ID LIFTING sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Długołęka

Od momentu naszego powstania w 2011 roku, w ID Lifting nieustannie dążymy do tego, aby być synonimem innowacji i jakości w branży urządzeń transportu bliskiego. Nasza siedziba znajduje się w malowniczej Długołęce, gdzie zespół składający się z 2 do 10 wykwalifikowanych pracowników wkłada całą swoją wiedzę, doświadczenie, pasję i profesjonalizm w każdy aspekt działalności.

Specjalizujemy się w produkcji manipulatorów podciśnieniowych, manipulatorów pneumatycznych oraz wózków manipulacyjnych – wszystko po to, aby ułatwić i usprawnić procesy produkcyjne naszych klientów. Nasze maszyny są ergonomiczne i bezpieczne, co potwierdzają wymagania techniczne Urzędu Dozoru Technicznego, których spełnienie jest dla nas priorytetem.

Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdego klienta. Współpracujemy z czołowymi producentami maszyn, aby dostarczać rozwiązania, które są nie tylko najwyższej jakości, ale także dopasowane do specyficznych potrzeb i warunków pracy. Rozumiemy, że każde miejsce pracy jest inne, dlatego oferujemy rozwiązania konstrukcyjne, które są tak unikalne jak nasze klientela.

Nie ograniczamy się jedynie do produkcji. W ID Lifting stawiamy na kompleksową obsługę – od doradztwa technicznego, przez konsultacje, testy i pokazy rozwiązań, aż po serwis i wsparcie techniczne. Chcemy, aby nasi klienci czuli się pewnie, wiedząc, że mogą na nas polegać w każdym etapie – zarówno przed, jak i po zakupie naszych maszyn.

Mimo że nie dysponujemy informacjami o naszej pozycji rynkowej czy międzynarodowej obecności, jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie w dostarczanie produktów i usług najwyższej klasy przemawia samo za siebie. W ID Lifting wierzymy, że nasza praca to nie tylko produkcja maszyn, ale przede wszystkim budowanie trwałych i wartościowych relacji z naszymi klientami.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy już zaufali ID Lifting. Razem możemy osiągnąć więcej.

ID LIFTING sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika serwis / montaż

Oferty pracy ID LIFTING sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ID LIFTING sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ID LIFTING sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

ID LIFTING sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ID LIFTING sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Pracownik Działu Technicznego – Długołęka

    ID LIFTING sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Długołęka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Firma ID Lifting () działa na rynku od 11 lat i dostarcza urządzenia usprawniające proces przenoszenia ładunków na produkcji i w magazynach (manipulatory, wózki manipulacyjne, wciągniki, zawiesia, żurawie). Obecnie poszukuje Pracownika Działu Technicznego.

      Zakres obowiązków

      Głównym zadaniem na tym stanowisku będzie:

      • montaż urządzeń w zakładach klientów w całej Polsce

      • przygotowywanie dokumentacji technicznej

      • przygotowywanie rysunków technicznych

      • konsultacje i porady techniczne

      Wymagania

      • wykształcenie techniczne

      • znajomość programu CAD

      • obsługa elektronarzędzi

      • dyspozycyjność (wyjazdy służbowe 2 - 3 razy w tygodniu)

      • czynne prawo jazdy kat. B.

      Mile widziane:

      • komunikatywna znajomość języka angielskiego

      • uprawnienia UDT

      • uprawnienia SEP.

      Oferujemy

      • umowę o pracę na czas nieokreślony po miesięcznym okresie próbnym (okres próbny – umowa zlecenie). Wynagrodzenie na umowie o pracę w zakresie od 4000 do 5000 zł netto

      • Premie uznaniowe (za prowadzenie rozbudowanych projektów specjalnych oraz za rzetelne wykonywanie bieżących zadań na tym stanowisku)

      • przyuczenie do pracy na tym stanowisku

      • lekcje angielskiego w godzinach pracy (po okresie próbnym)

      • dofinansowanie pakietu medycznego (Luxmed)

      • możliwość dołączenia do firmowego ubezpieczenia grupowego (opłacane we własny zakresie)

      • dofinansowanie szkoleń i kursów

      • samochód służbowy do dyspozycji na wyjazdy służbowe

  • Serwisant - (biuro firmy Długołęka; miejsce pracy cała Polska)

    • Długołęka
    • Firma ID Lifting () działa na rynku od 11 lat i dostarcza urządzenia usprawniające proces przenoszenia ładunków na produkcji i w magazynach (manipulatory, wózki manipulacyjne, wciągniki, zawiesia, żurawie). Obecnie poszukuje pracownika na stanowisko Serwisanta.

      • serwis urządzeń w zakładach klientów w całej Polsce (przeglądy serwisowe, naprawy i wymiany części, opracowywanie reklamacji i zamówień na interwencje serwisowe)

      Wymagania

      • dyspozycyjność (liczne wyjazdy służbowe 3 – 4 dni w tygodniu)

      • uprawnienia SEP

      Oferujemy

Pracodawcy w Długołęce