Czy to Twoja firma?

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 10 praca

Warszawa
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 10 najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Społeczna Szkoła Podstawowa nr 10

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Społeczna Szkoła Podstawowa nr 10

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Społeczna Szkoła Podstawowa nr 10

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 10
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Gniezno
  3. Katowice
  4. Serock
  5. Sulejówek

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Społeczna Szkoła Podstawowa nr 10 - oferty archiwalne

  • Nauczyciel języka angielskiego

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      - prowadzenie zajęć z dziećmi (klasy 1-3 i 4-6) zgodnie z obowiązującym programem nauczania

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), humanistyczne, kierunek: filologia angielska
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe (fiolologia angielska), 1 miesiąc doświadczenia zawodowego, komunikatywna znajomość języka polskiego, przygotowanie pedagogiczne, zaświadczenie o niekaralności. Obowiązki: - prowadzenie zajęć z dziećmi (klasy 1-3 i 4-6) zgodnie z obowiązującym programem nauczania *Pensum: 25 godzin tygodniowo [Zgłoszenia: monika.mularczuk@1027.pl, 22 613 72 23]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Dozorca

    • Warszawa

      - otwieranie drzwi szkoły uczniom, rodzicom i pracownikm
      - kontrola wejść na teren placówki
      - drobne prace porządkowe i konserwatorskie

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie, 3 lata doświadczenia zawodowego, komunikatywna znajomość języka polskiego, zaświadczenie o niekaralności, aktualne badania sanepidu. Obowiązki: - otwieranie drzwi szkoły uczniom, rodzicom i pracownikm - kontrola wejść na teren placówki - drobne prace porządkowe i konserwatorskie *Praca wykonywana co drugi tydzień według określonego grafiku w godzinach: 07:00-19:00 [Zgłoszenia: monika.mularczyk@1027.pl, 22 613 72 23]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN

Pracodawcy w Warszawie