Czy to Twoja firma?

MUSI NOVUM sp. z o.o. praca

Żyrardów

Jesteśmy MUSI NOVUM, dumnym przedstawicielem polskiej przedsiębiorczości z siedzibą w Żyrardowie. Nasza podróż rozpoczęła się w 1952 roku, kiedy to z pasją i determinacją założyliśmy Spółdzielnię Pracy „Dozór Mienia”. Od tamtego czasu nieustannie rozwijamy się, by od 2011 roku kroczyć przez rynek jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Specjalizujemy się w szeroko pojętych usługach ochrony, archiwizacji dokumentów, szwalnictwie oraz sprzątaniu. Jesteśmy zakładem pracy chronioną, co oznacza, że nasz zespół tworzą wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, którzy każdego dnia dbają o to, by nasze usługi były na najwyższym poziomie. Działamy zgodnie z kodeksem pracy, co zapewnia solidne podstawy naszej organizacji.

Z dumą patrzymy na naszą historię, która zaczęła się ponad pół wieku temu, a nasze doświadczenie na polskim rynku ochrony sięga 1953 roku. Przez te lata, wzrost zatrudnienia ze 170 osób w 1991 roku do ponad 700 obecnie, świadczy o naszej stabilności i ciągłym rozwoju.

Jako firma oparta w całości na kapitale polskim, cieszymy się niezachwianą pozycją na rynku. Posiadamy koncesję Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji na prowadzenie usług ochrony osób i mienia, co jest potwierdzeniem naszego profesjonalizmu. Ponadto, nasze ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilno-prawnej na kwotę 5 000 000 zł stanowi o naszej odpowiedzialności i trosce o klientów.

Nieustannie dążymy do doskonalenia naszych usług, uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach, co przekłada się na liczne nagrody i certyfikaty. Jesteśmy dumni z tego, że możemy oferować również usługi zdrowotne w naszym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Przychodnia Rehabilitacyjna, gdzie każdy może skorzystać z licznych zabiegów zdrowotnych.

W MUSI NOVUM wierzymy, że nasza historia, doświadczenie i zaangażowanie w to, co robimy, są najlepszym dowodem na to, że jakość i bezpieczeństwo to nie tylko słowa, ale realne wartości, które codziennie wprowadzamy w życie. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej rosnącej rodziny klientów i partnerów. Razem możemy więcej!

MUSI NOVUM SP. Z O. O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy MUSI NOVUM SP. Z O. O.

Praca alert - powiadomienia

Praca MUSI NOVUM SP. Z O. O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MUSI NOVUM SP. Z O. O.

Siedziba główna

MUSI NOVUM SP. Z O. O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
MUSI NOVUM SP. Z O. O.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa

Data aktualizacji: 01.09.2024

Praca MUSI NOVUM SP. Z O. O. - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    • Nowy Dwór Mazowiecki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sprzątanie biur, mycie autobusów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzątaczka pomieszczeń biurowych

    • 2 800 zł / mies.
    • Błonie

      Utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych, socjalnych, korytarzach.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Osoba sumienna, zdyscyplinowana

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca od pon. do pt. w godz. 13:00-21:00

Pracodawcy w Żyrardowie