Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE COMEX sp. z o.o. praca

Wrocław

Od ponad trzech dekad jesteśmy pionierami w dziedzinie poligrafii, nieustannie wyznaczając nowe standardy w produkcji etykiet. Nasza historia rozpoczęła się w 1987 roku, a każdy kolejny rok to dla nas krok naprzód w rozwoju i doskonaleniu naszych produktów. Od zakupu pierwszej maszyny flexograficznej w 1992 roku, przez wprowadzenie etykiet wielostronicowych typu booklet, aż po instalację innowacyjnych maszyn cyfrowych – każde nasze działanie ma na celu dostarczanie Wam, naszym klientom, produktów najwyższej jakości. Specjalizujemy się w etykietach samoprzylepnych, książeczkowych, wielowarstwowych, z Braille oraz z RFID, które produkujemy w ilości 750 milionów sztuk rocznie. Jesteśmy dumni, że nasze etykiety trafiają do ponad 600 klientów na całym świecie, a eksport stanowi 20% naszych przychodów. To świadczy o naszej silnej pozycji na rynku międzynarodowym i zaufaniu, jakim obdarzają nas odbiorcy. Nasza misja to nie tylko utrzymanie, ale i wzmocnienie pozycji lidera w produkcji i eksporcie etykiet. Dążymy do tego, by być w czołówce europejskich producentów etykiet RFID, a nasze działania są ukierunkowane na innowacyjność i najwyższą jakość. To właśnie te wartości są dla nas najważniejsze i potwierdzone są licznymi certyfikatami, w tym ISO 9001, który posiadamy od roku 2000. Nasz park maszynowy to serce firmy, które umożliwia nam tworzenie niemal nieograniczonych kombinacji technologii druku i innowacyjnych rozwiązań. Jesteśmy producentem, który obsługuje większość branż produkcyjnych, oferując szeroki wybór etykiet i usług. Dbamy o to, by nasze produkty były nie tylko najwyższej jakości, ale również dostarczane na czas i zgodnie z indywidualnymi potrzebami każdego klienta. Zaangażowanie w działalność społeczną i ochronę środowiska to dla nas nie tylko obowiązek, ale i przywilej. Instalacja paneli solarnych w 2020 roku to wyraz naszej troski o przyszłość i środowisko naturalne. Jesteśmy Comex – Waszym zaufanym partnerem w dziedzinie etykiet, który łączy tradycję z nowoczesnością, aby dostarczać produkty, które wyróżniają się na rynku i pomagają Wam osiągnąć sukces.

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE COMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna sprzedaż / zakupy

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE COMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE COMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE COMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE COMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE COMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik na produkcję, pracownik do konfekcji, pakowacz, pracownik ds. form i wykrojników

    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWE COMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      PPU Comex Sp. z o.o., producent etykiet samoprzylepnych oraz innych produktów poligraficznych poszukuje osób do pracy na produkcję do: obsługi maszyn, konfekcji, pakowania, form i wykrojników.
      Zaparszamy do PPU Comex - podczas osobistej wizyty/rozmowy rekrutacyjnej pokazujemy na czym polega pracana danym stanowisku.
      Firma oferuje pakiet socjalny: fundusz socjalny: pożyczka na remont, wczasy pod gruszą, dofinansowanie posiłków pracowniczych (190 zł na pracownika), ubezpieczenie dodatkowe zdrowotne i na życie.
      Praca w godzinach 7:00-15:00-23:00 (nie zawsze jest druga zmiana, zależy od zamówień).
      Na początek umowa na okres próbny, następnie na czas określony, docelowo na czas nieokreślony.
      Kontakt z pracodawcą: 71 373 75 79, sekretariat@comex.net.pl

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: wykształcenie - brak wymagań, mile widziane osoby bez doświadczenia, oferujemy przeszkolenie i wdrożenie w szerokim zakresie, chęć do pracy,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
      • Opis wynagrodzenia: po okresie próbnym możliwość negocjacji wynagrodzenia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wrocławiu