Czy to Twoja firma?

SAMODZIELNY ZESPÓŁ PUBLICZNYCH ZAKŁADÓW LECZNICTWA OTWARTEGO WARSZAWA PRAGA-PÓŁNOC praca

Warszawa

Od momentu naszego powstania w 1998 roku, SAMODZIELNY ZESPÓŁ PUBLICZNYCH ZAKŁADÓW LECZNICTWA OTWARTEGO WARSZAWA PRAGA-PÓŁNOC nieustannie dąży do zapewnienia najwyższej jakości usług medycznych. Jesteśmy dumni, że możemy służyć mieszkańcom Warszawy, szczególnie społeczności Pragi-Północ, oferując im kompleksową opiekę zdrowotną na najwyższym poziomie.

Nasza placówka to nie tylko miejsce, gdzie pacjenci mogą liczyć na podstawową opiekę zdrowotną, ale również na ambulatoryjną opiekę specjalistyczną. Zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest dostęp do szerokiego zakresu usług medycznych, dlatego nasz zespół to wykwalifikowani specjaliści, którzy z pasją podchodzą do swojej pracy, zapewniając pomoc medyczną na każdym etapie leczenia.

W naszej codziennej praktyce skupiamy się na działaniach profilaktycznych, które są kluczowe dla zachowania długoterminowego zdrowia naszych pacjentów. Rozumiemy, że profilaktyka to fundament zdrowego społeczeństwa, dlatego kładziemy na nią duży nacisk w naszej działalności.

Jako zespół, który od ponad dwóch dekad służy mieszkańcom stolicy, jesteśmy świadomi roli, jaką pełnimy w lokalnej społeczności. Nasze zaangażowanie w poprawę jakości życia i zdrowia naszych pacjentów jest niezmiennie silne i motywuje nas do ciągłego rozwoju.

Chociaż nie możemy podać konkretnych danych dotyczących naszej pozycji rynkowej czy innowacyjności, to możemy zapewnić, że każdego dnia dążymy do bycia lepszymi, efektywnie reagując na zmieniające się potrzeby naszych pacjentów i wprowadzając usprawnienia, które przekładają się na jakość świadczonych przez nas usług.

W Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Praga-Północ zawsze stawiamy pacjenta na pierwszym miejscu, dbając o to, by każda wizyta w naszej placówce była doświadczeniem, które wzbudza zaufanie i daje poczucie bezpieczeństwa. Zapraszamy do korzystania z naszych usług i dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali.

SAMODZIELNY ZESPÓŁ PUBLICZNYCH ZAKŁADÓW LECZNICTWA OTWARTEGO WARSZAWA PRAGA-PÓŁNOC najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy SAMODZIELNY ZESPÓŁ PUBLICZNYCH ZAKŁADÓW LECZNICTWA OTWARTEGO WARSZAWA PRAGA-PÓŁNOC

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SAMODZIELNY ZESPÓŁ PUBLICZNYCH ZAKŁADÓW LECZNICTWA OTWARTEGO WARSZAWA PRAGA-PÓŁNOC

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SAMODZIELNY ZESPÓŁ PUBLICZNYCH ZAKŁADÓW LECZNICTWA OTWARTEGO WARSZAWA PRAGA-PÓŁNOC

Siedziba główna

SAMODZIELNY ZESPÓŁ PUBLICZNYCH ZAKŁADÓW LECZNICTWA OTWARTEGO WARSZAWA PRAGA-PÓŁNOC poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SAMODZIELNY ZESPÓŁ PUBLICZNYCH ZAKŁADÓW LECZNICTWA OTWARTEGO WARSZAWA PRAGA-PÓŁNOC - oferty archiwalne

  • Pracownik obsługi (osoba sprzątająca)

    SAMODZIELNY ZESPÓŁ PUBLICZNYCH ZAKŁADÓW LECZNICTWA OTWARTEGO WARSZAWA PRAGA-PÓŁNOC
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      - sprzątanie pomieszczeń przychodni

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: wykształcenie podstawowe, co najmniej 12 miesięcy doświadczenia zawodowego, komunikatywna znajomość języka polskiego. Obowiązki: - sprzątanie pomieszczeń przychodni [Zgłoszenia: 600 969 519]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Umowa zlecenie

Pracodawcy w Warszawie