Czy to Twoja firma?

ADS ŚWIECH sp. j. praca

Brzozówka
DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z ZAGOSPODAROWANIEM TERENÓW ZIELENI
ADS ŚWIECH SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna rolnictwo / hodowla hr / kadry

Oferty pracy ADS ŚWIECH SPÓŁKA JAWNA

Praca alert - powiadomienia

Praca ADS ŚWIECH SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ADS ŚWIECH SPÓŁKA JAWNA

Siedziba główna

ADS ŚWIECH SPÓŁKA JAWNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
ADS ŚWIECH SPÓŁKA JAWNA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Sandomierz
  3. Tarnobrzeg
  4. Kraków
  5. Rzeszów
  6. Wolbrom
  7. Bielsko-Biała
  8. Gliwice

Data aktualizacji: 01.09.2024

Praca ADS ŚWIECH SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Pracownik sprzątający

    • Racibórz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Utrzymanie czystości w pomieszczeniach Sądu Rejonowego w Raciborzu.
      Mile widziane osoby z niepełnosprawnością.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik utrzymania czystości na terenach zewnętrznych

    • Busko-Zdrój
    • część etatu

      Utrzymanie niewielkiego terenu zewnętrznego należącego do budynku. Do obowiązków pracownika będzie należało: odśnieżanie, sprzątanie śmieci, koszenie trawnika. Pracodawca prosi o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu spotkania.
      Praca w wymiarze 1/4 etatu- zazwyczaj między 7:00 a 9:00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 752,5 PLN
  • Ogrodnik

    • Opatów

      koszenie trawników, przycinanie żywopłotów, usuwanie śmieci z koszy, zamiatanie, odśnieżanie

      Oferujemy

Pracodawcy w Brzozówce