Czy to Twoja firma?

Doliński Watch Service Spółka Jawna praca

Wrocław

Od ponad czterech dekad Doliński Watch Service jest synonimem precyzji i zaufania w świecie zegarmistrzostwa. Nasza historia rozpoczęła się w 1973 roku, kiedy to Bronisław Doliński otworzył drzwi naszej firmy dla miłośników czasomierzy. Z biegiem lat, w 1985 roku, dołączył do nas Mariusz Doliński, a po transformacji ustrojowej w 1989 roku, nasza oferta rozszerzyła się o serwis "Omega – Tissot". Dziś, jako firma rodzinna, prowadzona przez dwóch braci Dolińskich, jesteśmy dumni z naszej centralnej pozycji jako autoryzowany serwis markowych zegarków we Wrocławiu.

Specjalizujemy się w sprzedaży wyselekcjonowanych zegarków szwajcarskich, japońskich, amerykańskich oraz włoskich, a także w dostarczaniu akcesoriów, które dopełniają każdy czasomierz. Nasze paski, bransolety, rotomaty i ekskluzywne pudełka do zegarków są wybierane z myślą o najwyższych standardach jakości i estetyki. Dodatkowo, oferujemy unikatowe zegary na ścianę QLOCKTWO, które łączą w sobie nowoczesny design z funkcjonalnością.

Jesteśmy przekonani, że nasze długoletnie doświadczenie, połączone z autoryzowaną sprzedażą i profesjonalnym serwisem oferowanych marek, stanowi naszą konkurencyjną przewagę. Nasze kwalifikacje zegarmistrzowskie są potwierdzone kursami w renomowanych fabrykach Ronda, ETA oraz Omega, a nowoczesne urządzenia serwisowe pozwalają nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

W naszym serwisie zegarków oferujemy szeroki zakres usług, od wymiany paska czy bransolety, przez impregnację pasków, produkcję na zamówienie, wymianę baterii, szkła, polerowanie, aż po naprawę mechanizmów i testy szczelności. Zajmujemy się także renowacją oraz naprawą zegarów i zegarków antycznych, co świadczy o naszym głębokim szacunku dla tradycji zegarmistrzowskiej.

Nasza pasja do zegarków przekłada się na każdy aspekt działalności – od wyboru produktów, przez jakość świadczonych usług, aż po relacje z klientami. Zapraszamy do współtworzenia z nami historii, która z każdym tik-takiem zegara staje się jeszcze bardziej wyjątkowa.

Doliński Watch Service Spółka Jawna najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Doradca Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy Doliński Watch Service Spółka Jawna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Doliński Watch Service Spółka Jawna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Doliński Watch Service Spółka Jawna

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
Doliński Watch Service Spółka Jawna
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Poznań
  3. Wrocław
  4. Katowice

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Doliński Watch Service Spółka Jawna - oferty archiwalne

  • Doradca Klienta w salonie z zegarkami / pełny etat

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Doliński Watch Service — firma specjalizująca się w sprzedaży markowych zegarków z segmentu dóbr luksusowych (zegarki i biżuteria), poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista ds. obsługi Klienta / ecommerce w salonie przy pl. Kościuszki 13/1A we Wrocławiu. Jeśli jesteś ambitną osobą z miłym i pogodnym usposobieniem oraz pozytywnym nastawieniem do pracy, aplikuj do nas!

      Zakres obowiązków

      • Obsługa Klienta w salonie oraz online

      • Realizacja zamówień online

      • Dbałość o czystość i estetykę w salonie

      • Wykładanie i składanie zegarków zgodnie z wytycznymi

      • Przyjmowanie dostaw

      Wymagania

      • Wykształcenie minimum średnie

      • Minimum 2 lata doświadczenia w obsłudze Klienta

      • Obsługa komputera

      • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

      • Miłe usposobienie i pozytywne nastawienie do komunikacji z ludźmi

      • Nienaganna prezencja

      Oferujemy

      • Zatrudnienie na pełny etat

      • Szkolenie wprowadzające i produktowe

      • Wynagrodzenie stałe + prowizja

      • Miłą atmosferę w towarzystwie pozytywnych ludzi

      • Dużą swobodę pracy

      • Darmową kawę z ekspresu :)

Pracodawcy w Wrocławiu