Czy to Twoja firma?

Instytut Studiów Podyplomowych praca

Warszawa

W sercu edukacji, w malowniczych Tychach, Instytut Studiów Podyplomowych od dekady kształtuje przyszłość nauczania w Polsce. Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z Wyższą Szkołą Humanistyczno-Ekonomiczną w Brzegu, tworząc przestrzeń, w której pasja do przekazywania wiedzy łączy się z innowacyjnością i doskonałością.

Nasza oferta edukacyjna skierowana jest do nauczycieli oraz osób, które pragną zdobyć uprawnienia pedagogiczne. Rozumiemy wyzwania współczesnego nauczania, dlatego nasze studia podyplomowe, szkolenia kwalifikacyjne i doskonalące są stale dostosowywane do dynamicznie zmieniającego się świata edukacji. Wierzymy, że dobrze przygotowany nauczyciel to klucz do sukcesu każdego ucznia, dlatego kładziemy nacisk na staranny dobór naszej kadry nauczającej.

Innowacja i jakość to nasze znaki rozpoznawcze. Nasze programy nauczania są nowoczesne i przystosowane do potrzeb edukacyjnych, a sale wykładowe wyposażone w najnowsze technologie. Z dumą korzystamy z technik kształcenia na odległość, umożliwiając e-learning, który otwiera drzwi do wiedzy bez względu na miejsce i czas.

Nasze usługi są projektowane z myślą o wygodzie i dostępności. Oferujemy bezpłatne porady merytoryczno-prawne z zakresu prawa oświatowego, możliwość wyboru trybu studiów zdalnych lub stacjonarnych oraz dostęp do wirtualnego dziekanatu, który jest zawsze otwarty dla naszych studentów.

Rozumiemy także, że inwestycja w rozwój osobisty i zawodowy jest ważna, ale może być obciążeniem finansowym. Dlatego oferujemy możliwość rozłożenia płatności na raty bez dodatkowych kosztów. Ponadto, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych studentów, zrezygnowaliśmy z egzaminu końcowego i pracy dyplomowej, co czyni naszą ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną. Świadectwo, które otrzymują nasi absolwenci, jest zgodne ze wzorem MEiN i nie zawiera adnotacji dotyczącej studiów zdalnych, co jest naszym znaczącym atutem.

W Instytucie Studiów Podyplomowych jesteśmy przekonani, że edukacja to nie tylko przekazywanie wiedzy, ale także budowanie społeczności. Zapraszamy do dołączenia do naszej pasjonującej podróży w świecie edukacji, gdzie każdy nauczyciel może znaleźć dla siebie miejsce i rozwijać swoje umiejętności. Razem kształtujemy przyszłość nauczania.

Instytut Studiów Podyplomowych najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik biurowy Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Instytut Studiów Podyplomowych

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Instytut Studiów Podyplomowych

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Instytut Studiów Podyplomowych

Siedziba główna

Praca Instytut Studiów Podyplomowych - oferty archiwalne

  • Audytor do szkół policealnych

    Instytut Studiów Podyplomowych
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie audytu i kontroli w niepublicznych szkołach policealnych na terenie całego kraju
      Wymagane doświadczenie w pracy w szkole policealnej ( najlepiej prowadzenie szkoły policealnej)
      Wymagane doświadczenie w obiegu dokumentów w szkołach policealnych
      Wymagane prawo jazdy kat B

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 9 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Księgowa w uczelni wyższej

    • Warszawa
    • pełny etat

      - Znajomość zasad prowadzenia księgowości w uczelni wyższej
      - Rozliczanie kont studentów
      - Miesięczna analiza płatności z wydzielonych rachunków bankowych
      - Wydawanie zaświadczeń studentom
      - Współpraca z jednostkami organizacyjnymi uczelni

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN

Pracodawcy w Warszawie