Czy to Twoja firma?

KNS PARTNER sp. z o.o. praca

Wrocław

Jesteśmy KNS PARTNER, Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. Nasza podróż rozpoczęła się w 2020 roku we Wrocławiu, gdzie do dziś znajduje się nasza główna siedziba. Jako firma z branży budowlanej, skupiamy się na zapewnieniu najwyższych standardów BHP, szczególnie w obszarze budownictwa drogowego i kubaturowego.

Z dumą zatrudniamy zespół liczący od 11 do 50 wykwalifikowanych pracowników, którzy są naszym największym atutem. Każdy z nas to specjalista z wieloletnim doświadczeniem i głęboką wiedzą, co pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nasza oferta to nie tylko nadzór BHP, ale również szkolenia wstępne i okresowe, kursy pierwszej pomocy, praktyczne szkolenia PPOŻ oraz inne kursy zawodowe. Zajmujemy się także sporządzaniem instrukcji BHP, ocenami ryzyka zawodowego i kontrolą warunków pracy, a także oferujemy wsparcie pracodawcom w zakresie przepisów BHP i reprezentację podczas kontroli PIP.

Nasze działania opierają się na prostych, ale skutecznych rozwiązaniach, które są zgodne z Kodeksem Pracy oraz aktualnymi rozporządzeniami w zakresie BHP i PPOŻ. Jesteśmy przekonani, że bezpieczeństwo w miejscu pracy jest fundamentem sukcesu każdej firmy, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były nie tylko zgodne z przepisami, ale także praktyczne i dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

W KNS PARTNER wierzymy, że nasza przewaga konkurencyjna wynika z połączenia doświadczenia, wiedzy i zaangażowania naszego zespołu. Jesteśmy gotowi sprostać wyzwaniom współczesnego rynku budowlanego i stale dążymy do doskonalenia naszych umiejętności, aby zapewnić naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy już zaufali naszej ekspertyzie i profesjonalizmowi. Razem możemy zbudować bezpieczniejsze środowisko pracy.

KNS PARTNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
bhp / ochrona środowiska

Oferty pracy KNS PARTNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KNS PARTNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Specjalista ds. kalkulacji

    Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
    • Jelcz-Laskowice
    • umowa o pracę
    Wygasa
  • Specjalista ds. zasobów serwisowych

    • praca od zaraz
    Dodana
  • Pracownik Sekretariatu

    AEROKLUB WROCŁAWSKI
    • 4 000-5 500 zł netto / mies. (zal. od umowy)
    • Wrocław
    • rekrutacja zdalna
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa KNS PARTNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Praca KNS PARTNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    KNS PARTNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Wrocław
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - Prowadzenie dokumentacji
      - Kontakt z pracownikami i klientami
      - Koordynacja projektów
      Praca w godzinach 8:00-16:00
      Praca na czas określony 5 lat

      Wymagania

      • Wykształcenie: pomaturalne/policealne
      • Inne wymagania: wykształcenie pomaturalne/policealne, staż pracy 3 miesiące na stanowisku pracownik biurowy, bardzo dobra obsługa komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wrocławiu