Czy to Twoja firma?

PROASSIST sp. z o.o. praca

Kraków

Jesteśmy PROASSIST – Twoim zaufanym partnerem w cyfryzacji usług medycznych. Nasza podróż rozpoczęła się w grudniu 2015 roku w malowniczym Krakowie, gdzie do dziś tworzymy innowacje, które ułatwiają pracę gabinetów i placówek medycznych w całej Polsce. Jesteśmy dumni, że nasz zespół ponad 40 specjalistów codziennie przekłada swoją pasję i wiedzę na rozwój systemów, które nie tylko usprawniają, ale i rewolucjonizują sposób zarządzania placówkami medycznymi. Nasze oprogramowanie to nie tylko narzędzie – to obietnica lepszej organizacji pracy, bezpieczeństwa danych pacjentów i dostępności usług na najwyższym światowym poziomie. W PROASSIST rozumiemy unikalne wyzwania branży medycznej i dlatego nasze rozwiązania są szyte na miarę. Oferujemy system medyczny, który umożliwia rejestrację pacjentów przez internet, elektroniczną dokumentację medyczną (EDM), rozliczenia oraz wsparcie w postaci telefonicznej rejestratorki medycznej. Nasze usługi są dostępne i gotowe do pomocy sześć dni w tygodniu, bo wiemy, że zdrowie nie zna godzin pracy. Nasza pozycja na rynku to efekt ciągłego dążenia do doskonałości i zrozumienia potrzeb naszych klientów. Jesteśmy najchętniej wybieranym systemem dla placówek medycznych w Polsce, co jest dla nas zarówno powodem do dumy, jak i motywacją do dalszego rozwoju. Pod przewodnictwem naszego CEO, Jacka Piaseczyńskiego, zbudowaliśmy solidne fundamenty, na których opiera się nasza finansowa stabilność i niezależność. To pozwala nam skupić się na tym, co najważniejsze – dostarczaniu rozwiązań, które naprawdę robią różnicę w codziennej pracy lekarzy i personelu medycznego. W PROASSIST wierzymy, że technologia może i powinna pracować na rzecz zdrowia. Dzięki naszym systemom, placówki medyczne mogą poświęcić więcej czasu na to, co najważniejsze – opiekę nad pacjentami. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych użytkowników, którzy każdego dnia doświadczają, jak nasze rozwiązania zmieniają oblicze polskiej medycyny.

PROASSIST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy PROASSIST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PROASSIST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PROASSIST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

PROASSIST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
PROASSIST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Radom
  3. Kraków
  4. Bielsko-Biała
  5. Kielce
  6. Zabrze
  7. Rabka-Zdrój

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca PROASSIST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • 124 - rejestratorka medyczna (telefoniczna)

    • Radom
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Odbieranie połączeń telefonicznych, rejestrowanie pacjentów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Wymagane stałe zameldowanie w Radomiu. Poprawna dykcja oraz słuch. Umiejętność obsługi komputera.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krakowie