A.BLIKLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy to Twoja firma?

A.BLIKLE praca

Warszawa

Od ponad dwóch dekad, w sercu Warszawy, A.BLIKLE Sp. z o.o. kultywuje sztukę cukierniczą, tworząc słodkie dzieła, które zachwycają zarówno smakiem, jak i formą. Jesteśmy dumą stolicy, a nasze wyroby to synonim najwyższej jakości i tradycji, która łączy pokolenia.

W A.BLIKLE Sp. z o.o. stawiamy na jakość obsługi, która jest dla nas równie ważna jak smak naszych wypieków. Rozumiemy, że zakupy to więcej niż transakcja – to doświadczenie, które powinno być przyjemne i bezproblemowe. Dlatego też oferujemy szybkie i wygodne zakupy online oraz niezawodną i szybką dostawę, aby nasze wyroby mogły trafić do Państwa jak najszybciej i w idealnym stanie.

Jesteśmy firmą, która ceni sobie tradycję, ale równocześnie nie boimy się nowoczesności. Nasze produkty są odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania współczesnych konsumentów, którzy poszukują autentycznych smaków i wysokiej jakości.

Z dumą obserwujemy, jak nasza firma jest wymieniana w kontekście badań rynkowych, co świadczy o naszej silnej pozycji na rynku piekarniczym. Jesteśmy przekonani, że to właśnie nasze zaangażowanie w każdy szczegół, od wyboru składników po finalny produkt, przyczynia się do budowania zaufania i lojalności naszych klientów.

W A.BLIKLE Sp. z o.o. każdy dzień to nowa strona naszej historii, którą piszemy z pasją i zaangażowaniem. Zapraszamy Państwa do wspólnego celebrowania smaku i jakości, które są naszymi niezmiennymi wartościami. Razem twórzmy chwile, które zostaną z nami na długo.

A.BLIKLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna internet / e-commerce / nowe media obsługa klienta / call center

Oferty pracy A.BLIKLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca A.BLIKLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Dodatki świąteczne
  • Elastyczny czas pracy
  • Szkolenia, kursy, konferencje

Data aktualizacji: 24.11.2023

Mapa A.BLIKLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

A.BLIKLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Bielsko-Biała
  4. Brzozów
  5. Bydgoszcz
  6. Koszalin
  7. Podkowa Leśna
  8. Pruszków

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca A.BLIKLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Manager ds. sprzedaży HoReCa

    A.BLIKLE
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • A.Blikle to firma z ponad 150 letnią tradycją. Nasze produkty to wyjątkowe wyroby cukiernicze pieczone według tradycyjnych receptur z najwyższej jakości składników. Do produkcji naszych słodkości podchodzimy z pasją używając naturalnych surowców: świeżych jaj, prawdziwego masła i śmietany czy też najwyższej jakości czekolady. Możemy pochwalić się również tym, że nie używamy gotowych mieszanek. Nasze wyroby są wykonywane od podstaw przez wybitnych cukierników, którzy z pasją i zaangażowaniem starają się zaspokoić najwyższe oczekiwania.

      Jeśli chcesz się rozwijać i zdobyć doświadczenie w pracy w profesjonalnej obsłudze Gościa - Nie zwlekaj, zgłoś się do Nas!

      Zakres obowiązków

      • Pozyskiwanie nowych Klientów w terenie
      • Prezentacja produktów u Klienta i na targach
      • Tworzenie ofert w konsultacjach z innymi działami
      • Realizacja planów sprzedażowych
      • Bieżące raportowanie wyników pracy
      • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi i doradztwa

      Wymagania

      • Doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego
      • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi
      • Skuteczność w docieraniu do osób decyzyjnych
      • Nawiązywanie pozytywnych i efektywnych relacji biznesowych
      • Wytrwałość i konsekwencja w zmierzaniu do celu
      • Kompetencje sprzedażowe
      • Gotowość do działania
      • Czynne prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Słodkie przerwy w pracy
      • Paczki świąteczne
      • Karty sportowe
      • Ubezpieczenie na życie
      • Zniżki na produkty firmowe

Pracodawcy w Warszawie