Czy to Twoja firma?

Sąd Rejonowy Gdańsk-Południe w Gdańsku praca

Gdańsk

W sercu Gdańska, przy ulicy 3 Maja, znajduje się miejsce, gdzie każda osoba poszukująca wsparcia w zawiłościach prawnych może znaleźć pomocną dłoń – jesteśmy Sądem Rejonowym Gdańsk-Południe w Gdańsku. Choć nie udzielamy porad prawnych, nasze Biuro Obsługi Interesantów stoi otworem dla każdego, kto potrzebuje informacji lub wsparcia związanego z procedurami sądowymi.

Nasza działalność skupia się na udzielaniu informacji o stanie postępowania w sprawie, wydawaniu odpisów dokumentów, a także udostępnianiu zapisu dźwięku z posiedzeń sądowych. Rozumiemy, że kontakt z sądem może być stresujący, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby ułatwić interesantom poruszanie się po labiryncie procedur sądowych, oferując dystrybucję formularzy urzędowych i wzory pism sądowych.

Jesteśmy tu również dla świadków i pokrzywdzonych, zapewniając im niezbędną pomoc i wsparcie. Wierzymy, że każdy ma prawo do sprawiedliwości i zrozumienia swojej sytuacji prawnej, dlatego kierujemy do odpowiednich komórek organizacyjnych, które mogą udzielić potrzebnych informacji. Ponadto, udostępniamy dane kontaktowe lekarzy sądowych, biegłych, tłumaczy przysięgłych oraz mediatorów, aby każdy mógł znaleźć profesjonalną pomoc adekwatną do swoich potrzeb.

Nasze zaangażowanie w obsługę interesantów i pomoc w dostępie do sprawiedliwości jest odzwierciedleniem naszego głębokiego szacunku dla praw człowieka i dążenia do transparentności działania sądu. Dzięki temu, Sąd Rejonowy Gdańsk-Południe w Gdańsku jest miejscem, gdzie każdy może poczuć się wysłuchany i właściwie poinformowany.

Zapraszamy do kontaktu i korzystania z naszych usług – jesteśmy tu, aby wspierać i ułatwiać każdy krok na drodze do sprawiedliwości.

Sąd Rejonowy Gdańsk-Południe w Gdańsku najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Sąd Rejonowy Gdańsk-Południe w Gdańsku

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Sąd Rejonowy Gdańsk-Południe w Gdańsku

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kierowca C+E

    Balticpersonal GmbH
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Wygasa
  • Kierowca/Taksówkarz na samochodzie służbowym, zarobki do 10 tys/mies

    Udriver sp. z o.o., sp.k.
    • 8 000-10 000 zł netto / mies.
    • Gdańsk
    • umowa zlecenie
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana
    Dodana
  • Kierowca

    BUSPL Jakub Babiarz
    • Tczew
    Popularna
    Dodana

Mapa Sąd Rejonowy Gdańsk-Południe w Gdańsku

Siedziba główna

Sąd Rejonowy Gdańsk-Południe w Gdańsku poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Sąd Rejonowy Gdańsk-Południe w Gdańsku
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Sąd Rejonowy Gdańsk-Południe w Gdańsku - oferty archiwalne

  • Kierowca/Robotnik gospodarczy

    • Gdańsk
    • Wymagania

      • Komunikatywność
      • Punktualność
      • Rzetelność, punktualność i odpowiedzialność
      • odpowiedzialność za powierzone zadania
      • Prawo jazdy kat. B.
      • Umiejętność dobrej organizacji pracy
      • Schludność

    • Gdańsk
    • Zakres obowiązków

      • przewóz akt i dokumentów do wyznaczonych sądów, urzędów i dostarczanie ich bezpośrednio do adresata jak i przewóz osób na polecenie,
      • dokonywanie codziennego przeglądu przydzielonego samochodu w zakresie sprawności technicznej oraz estetycznego wyglądu, odpowiedzialność za stan techniczny samochodu,
      • dokonywanie konserwacji i drobnych napraw, oraz przestrzeganie terminów dokonywania przeglądów technicznych pojazdu (gwarancyjnych i okresowych),
      • wypełnianie kart drogowych z przejechanych tras, rozliczanie zakupu paliwa,
      • regularne uzupełnianie wody w dystrybutorach na korytarzach sądu i w pomieszczeniach socjalnych,
      • naprawa i wymiana zamków oraz klamek w drzwiach wejściowych do pokoi oraz toalet,
      • naprawa i wymiana uchwytów, zamków, zawiasów w szafach oraz biurkach,
      • montaż tablic, półek, szafek, zegarów itp.,
      • pomoc w przeprowadzkach (przeniesienie drobnego sprzętu biurowego krzeseł itp.,
      • bieżące naprawy usterek wynikających z codziennej pracy,

      Wymagania

      niezbędne na stanowisku kierowcy/robotnika gospodarczego

      • wykształcenie minimum zasadnicze,
      • obywatelstwo polskie,
      • pełna zdolność do czynności prawnych,
      • niekaralność za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe,
      • przeciwko kandydatowi nie może być prowadzone postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe,
      • stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na określonym stanowisku.
      • prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowcy,

      dodatkowe

      • umiejętność dobrej organizacji pracy, punktualność, odpowiedzialność, rzetelność, komunikatywność,
      • dbałość o czystość, schludność,
      • nieposzlakowana opinia i kultura osobista.

        Wymagane dokumenty i oświadczenia

        • własnoręcznie podpisane podanie o przyjęcie do pracy z danymi kontaktowymi,
        • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
        • prawo jazdy kat. B
        • kopie dokumentów potwierdzających dotychczasowe zatrudnienie
        • własnoręcznie podpisane oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw cywilnych i obywatelskich,
        • własnoręcznie podpisane oświadczenie kandydata, że nie toczy się przeciwko niemu postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe,
        • własnoręcznie podpisane oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji (wzór oświadczenia w załączeniu).

        Do zgłoszenia kandydat może dołączyć dokumenty potwierdzające dodatkowe kwalifikacje i osiągnięcia.

      Oferujemy

      Z naszej strony oferujemy

      • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy po okresie próbnym,
      • dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw. trzynastą pensję),
      • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (wczasy pod gruszą, świadczenie świąteczne),
      • zakup na preferencyjnych warunkach atrakcyjnego ubezpieczenia na życie, opieki medycznej oraz karty sportowej,
      • możliwość oszczędzania w PPK.

Pracodawcy w Gdańsku