Czy to Twoja firma?

Bio-Ogród-Zielone Budownictwo sp. z o.o. praca

Warszawa

Od ponad trzech dekad, Bio-Ogród Zielone Budownictwo jest synonimem innowacji i jakości w świecie ogrodnictwa i zielonego budownictwa. Nasza podróż rozpoczęła się w Warszawie w 1989 roku, a od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą pasję do tworzenia zielonych przestrzeni, które zachwycają i inspirują.

Specjalizujemy się w realizacji zarówno małych, jak i dużych projektów – od intymnych ogrodów po rozległe rezydencje i parki. Nasze usługi obejmują również tereny zieleni publicznej, firmowej i deweloperskiej. Jesteśmy dumni z naszych ogrodów na dachach i zimowych, które łączą estetykę z funkcjonalnością, oraz z naszych modułowych dachów zielonych, które są wyrazem naszego zobowiązania do ekologii.

Jako wyłączny importer firmy Nature Impact w Polsce, wprowadzamy na rynek najnowsze technologie, które pozwalają naszym klientom cieszyć się pięknem natury przez cały rok. Nasze skandynawskie domki drewniane, tarasy kompozytowe i termowane są nie tylko piękne, ale i trwałe, dzięki czemu służą przez lata.

W Bio-Ogród Zielone Budownictwo cenimy profesjonalizm, rzetelność, solidność i terminowość. Te wartości są fundamentem naszej pracy i przekładają się na zadowolenie naszych klientów. Nasze wieloletnie doświadczenie, współpraca ze stałymi poddostawcami i hurtowniami, a także posiadanie wynegocjowanych bardzo korzystnych warunków, pozwalają nam oferować usługi na najwyższym poziomie.

Dysponujemy własnymi ekipami wykonawczymi i profesjonalnym sprzętem, co gwarantuje, że każdy projekt jest realizowany z największą starannością. Jesteśmy dumni, że możemy udzielać naszym klientom gwarancji nawet do 10 lat, co świadczy o naszym zaufaniu do jakości wykonywanych przez nas prac.

W Bio-Ogród Zielone Budownictwo wierzymy, że zielone przestrzenie są niezbędne dla zdrowia i dobrostanu społeczeństwa. Dlatego każdego dnia dążymy do tego, aby nasze projekty przyczyniały się do poprawy jakości życia i środowiska. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy tak jak my, cenią sobie piękno i harmonię z naturą.

Bio-Ogród-Zielone Budownictwo Sp. z o.o najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Bio-Ogród-Zielone Budownictwo Sp. z o.o

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Bio-Ogród-Zielone Budownictwo Sp. z o.o

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Bio-Ogród-Zielone Budownictwo Sp. z o.o

Siedziba główna

Praca Bio-Ogród-Zielone Budownictwo Sp. z o.o - oferty archiwalne

  • Pomocniczy robotnik budowlany

    Bio-Ogród-Zielone Budownictwo Sp. z o.o
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - noszenie materiałów na budowie;
      - mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów, takich jak: beton, stabilizacja, ziemia, substrat;
      - kopanie i wypełnianie dołów i rowów przy użyciu narzędzi ręcznych;
      - rozpościeranie piasku, ziemi, żwiru i podobnych materiałów;
      - ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych, materiałów wydobytych oraz sprzętu i transportowanie ich w obrębie miejsc prowadzenia pracy przy użyciu taczek, wózków ręcznych itp.;
      - wykonywanie prostych prac rozbiórkowych, w tym: usuwanie gruzu oraz oczyszczanie terenu budowy;
      - sprzątanie miejsc pracy i usuwanie różnych przeszkód i zatorów według otrzymanych instrukcji;
      - posługiwanie się prostymi narzędziami budowlanymi, takimi jak: łopata, taczki itp.
      - wykonywanie prostych prac pomocniczych na budowie

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Wymagane 6 miesięcy doświadczenia zawodowego, Mile widziane prawo jazdy kat. B. Komunikatywna znajomość języka polskiego. Obowiązki: - noszenie materiałów na budowie; - mieszanie, wylewanie i rozpościeranie materiałów, takich jak: beton, stabilizacja, ziemia, substrat; - kopanie i wypełnianie dołów i rowów przy użyciu narzędzi ręcznych; - rozpościeranie piasku, ziemi, żwiru i podobnych materiałów; - ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych, materiałów wydobytych oraz sprzętu i transportowanie ich w obrębie miejsc prowadzenia pracy przy użyciu taczek, wózków ręcznych itp.; - wykonywanie prostych prac rozbiórkowych, w tym: usuwanie gruzu oraz oczyszczanie terenu budowy; - sprzątanie miejsc pracy i usuwanie różnych przeszkód i zatorów według otrzymanych instrukcji; - posługiwanie się prostymi narzędziami budowlanymi, takimi jak: łopata, taczki itp. - wykonywanie prostych prac pomocniczych na budowie. Praca w godz. 8.00-16.00. [Zgłoszenia: tel. 604 804600, e-mail: iwona@bio-ogrod.waw.pl]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Inżynier budownictwa/ogrodnictwa

    • 6 967 zł / mies.
    • Warszawa

      - organizacja, nadzór i koordynacja prac we wszystkich fazach realizacji kontraktu
      - planowanie i nadzorowanie budowy w oparciu o ramowy harmonogram
      - koordynowanie prac wykonywanych przez pracowników oraz podwykonawców oraz prowadzenie nadzoru nad ich bezpieczeństwem i higieną pracy
      - obmiarowanie wykonanych prac stanowiące podstawę do rozliczenia robót z Generalnym Wykonawcą/ Inwestorem
      - prowadzenie dokumentacji budowy zgodnie z Prawem Budowlanym
      - przygotowywanie protokołów zaawansowania prac
      - przygotowywanie, dokonywanie i udział w odbiorach prac oraz udział w odbiorze końcowym inwestycji
      - rozwiązywanie problemów technicznych
      - rozliczanie ilościowe i jakościowe podwykonawców, bezpośredni nadzór nad jakością realizowanych prac
      - zarządzanie budową zgodnie z przepisami prawa budowlanego, projektem oraz przyjętą specyfikacją techniczną na kontrakcie
      - organizacja i kontrola zamawianych materiałów na budowę

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe, 2 lata doświadczenia zawodowego. Obowiązki: - organizacja, nadzór i koordynacja prac we wszystkich fazach realizacji kontraktu - planowanie i nadzorowanie budowy w oparciu o ramowy harmonogram - koordynowanie prac wykonywanych przez pracowników oraz podwykonawców oraz prowadzenie nadzoru nad ich bezpieczeństwem i higieną pracy - obmiarowanie wykonanych prac stanowiące podstawę do rozliczenia robót z Generalnym Wykonawcą/ Inwestorem - prowadzenie dokumentacji budowy zgodnie z Prawem Budowlanym - przygotowywanie protokołów zaawansowania prac - przygotowywanie, dokonywanie i udział w odbiorach prac oraz udział w odbiorze końcowym inwestycji - rozwiązywanie problemów technicznych - rozliczanie ilościowe i jakościowe podwykonawców, bezpośredni nadzór nad jakością realizowanych prac - zarządzanie budową zgodnie z przepisami prawa budowlanego, projektem oraz przyjętą specyfikacją techniczną na kontrakcie - organizacja i kontrola zamawianych materiałów na budowę [Zgłoszenia: biuro@bio-ogrod.waw.pl, telefonicznie: 604 804 600]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 967 PLN

Pracodawcy w Warszawie