Solution Partners Spółka z ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Czy to Twoja firma?

Solution Partners sp. z o.o. Spółka komandytowa praca

Warszawa

Witaj, pozwól, że opowiem Ci historię naszej firmy, Solution Partners, która rozpoczęła swoją przygodę w dynamicznym świecie inwestycji finansowych w Warszawie. Nasza podróż zaczęła się od odważnych inwestycji na własny rachunek, gdzie już od 2011 roku osiągaliśmy imponujące średnioroczne stopy zwrotu, przekraczające 50%. To nie tylko liczby, to dowód na naszą pasję i zrozumienie rynku.

Z czasem nasze ambicje i doświadczenie zaowocowały współpracą z Saturn TFI, dzięki której stworzyliśmy autorski Fundusz Inwestycyjny Solution One. To nasza duma – produkt, który łączy innowacyjność z solidnymi strategiami inwestycyjnymi, dostosowanymi do współczesnych wyzwań rynkowych.

Nasze zaangażowanie w Research & Development nie jest puste. Dzięki niemu testujemy i rozwijamy nowe strategie inwestycyjne, które mają na celu maksymalizację zysków dla naszych klientów. Nieustannie poszukujemy, analizujemy i wdrażamy nowości, by być zawsze o krok przed innymi.

Chociaż nie mogę podzielić się szczegółami naszej pozycji rynkowej, chcę Cię zapewnić, że nasze doświadczenie, reprezentowane przez naszego głównego zarządzającego, Tomasz Piwoński, który swoje umiejętności szlifował na tak prestiżowych parkietach jak New York Stock Exchange, jest naszym największym atutem. Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy, i z niecierpliwością patrzymy w przyszłość.

Nasze wyniki mówią same za siebie, a informacje o funduszu i sposoby nabycia Certyfikatów Inwestycyjnych są łatwo dostępne dla każdego, kto chciałby dołączyć do grona naszych partnerów i klientów. Zapraszamy na naszą stronę internetową www.Solution-One.pl, aby dowiedzieć się więcej i rozpocząć współpracę.

Inwestujemy nie tylko w finanse, ale i w przyszłość. Dofinansowanie naszego projektu z Unii Europejskiej to potwierdzenie, że idziemy we właściwym kierunku, rozwijając nasz biznes w sposób zrównoważony i innowacyjny.

W Solution Partners wierzymy, że kluczem do sukcesu jest ciągłe dążenie do doskonałości i otwartość na nowe możliwości. Zapraszamy Cię, abyś stał się częścią tej ekscytującej podróży. Razem możemy osiągnąć więcej.

Solution Partners Spółka z ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka komandytowa najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Solution Partners Spółka z ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Solution Partners Spółka z ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Solution Partners Spółka z ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Toruń
  3. Bielsko-Biała
  4. Kraków
  5. Pruszków
  6. Wrocław
  7. Legnica

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Solution Partners Spółka z ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka komandytowa - oferty archiwalne

  • Asystent/Asystentka Biura

    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Fundusz Inwestycyjny Solution One poszukuje osoby na stanowisko Office Assistant.

      Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynowanie i prawidłowe funkcjonowanie biura spółki w Warszawie, wsparcie działań zespołu oraz będzie brać czynny udział w projektach inwestycyjnych.

      Zakres obowiązków

      • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem biura spółki

      • Kontrola nad prawidłowym obiegiem korespondencji

      • Wdrażanie i nadzór procesów archiwizacyjnych

      • Nadzór nad prawidłowym przepływem dokumentacji księgowo–finansowej w wybranych Spółkach oraz projektach

      • Wsparcie operacyjne Prezesa Zarządu

      • Czynny udział w projektach inwestycyjnych

      Wymagania

      • Status studenta (mile widziany)

      • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

      • Dobra znajomość pakietu Ms Office

      • Dobra znajomość języka angielskiego

      • Odpowiedzialność za efekty swojej pracy

      • Chęć nauki i rozwoju

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

      • Pracę na pół etatu bądź cały etat

      • Możliwość opracowywania i wdrażania własnych rozwiązań

      • Możliwość opracowywania i wdrażania własnych rozwiązań, realny wpływ na rozwój firmy

Pracodawcy w Warszawie