Czy to Twoja firma?

ROKOKO Hair Company praca

Warszawa

Jesteśmy ROKOKO Hair Company, dumnym liderem w branży perukarskiej w Polsce. Nasza historia rozpoczęła się w 1999 roku, kiedy to nasz salon fryzjerski przekształcił się w nowoczesną Klinikę Włosa SecondHair Clinic. Z siedzibą w sercu Warszawy, z pasją tworzymy rozwiązania, które pomagają naszym klientom czuć się wyjątkowo każdego dnia.

W naszej ofercie znajdziesz peruki naturalne i syntetyczne, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze systemy włosów, turbany, kosmetyki pielęgnacyjne i akcesoria do peruk są starannie dobrane, aby zapewnić komfort i naturalny wygląd. Dla osób pragnących ukryć problem wypadających włosów oferujemy produkty maskujące oraz preparaty na porost włosów. Z myślą o Amazonek przygotowaliśmy specjalistyczne produkty, które wspierają i dodają sił w trudnych chwilach.

Jakość jest dla nas priorytetem, czego dowodem jest nasza kolekcja Queen of Nature, wykonana z naturalnych, niemodyfikowanych włosów słowiańskich. To prawdziwe dzieła sztuki, które zachwycają swoją delikatnością i pięknem. Jesteśmy dumni, że nasze produkty trafiają do odbiorców w całej Europie, co świadczy o ich niezmiennie wysokim standardzie.

Rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy, dlatego w naszych salonach perukarskich oferujemy indywidualne doradztwo i obsługę. Nasze programy zabiegowe na wypadanie włosów i łysienie są dostosowane do indywidualnych potrzeb, a niechirurgiczne metody uzupełnienia włosów SecondHair Systems cieszą się zaufaniem i są cenione przez klientów.

Nasza sieć salonów perukarskich w Polsce to miejsca, gdzie każdy może znaleźć wsparcie i profesjonalną pomoc. Dzięki bogatemu doświadczeniu i zaufaniu, które budujemy każdego dnia, nasza pozycja na rynku jest niezachwiana.

W ROKOKO Hair Company wiemy, że włosy to nie tylko ozdoba, ale także ważny element samopoczucia i pewności siebie. Dlatego z zaangażowaniem i empatią podchodzimy do każdego klienta, aby pomóc mu odnaleźć własny, niepowtarzalny styl. Zapraszamy do świata Rokoko, gdzie piękno spotyka się z jakością i troską o każdy szczegół.

ROKOKO Hair Company najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy ROKOKO Hair Company

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ROKOKO Hair Company

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ROKOKO Hair Company

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
ROKOKO Hair Company
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Kraków
  4. Poznań
  5. Łódź
  6. Pruszków
  7. Gdynia
  8. Gliwice
  9. Zielona Góra
  10. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca ROKOKO Hair Company - oferty archiwalne

  • Opiekun Klienta Zagranicznego/ Specjalista ds. Eksportu

    • 4 000-9 000 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Poszukujemy współpracowników do Zespołu Eksportu na stanowisko Opiekun Klienta Zagranicznego/ Specjalista ds. Eksportu.

      Zastrzegamy kontakt z wybranymi osobami i z góry prośmy o cierpliwość.

      Rozmowy kwalifikacyjne odbywają się w miejscu pracy- Warszawa, Szaserów 38.

      Nie ma możliwości pracy zdalnej.

      Zapraszamy na naszą stronę i hairpartners.eu

      Zakres obowiązków

      Twój zakres obowiązków

      • obsługa i budowanie pozytywnych relacji z klientami;

      • aktywne pozyskiwanie nowych klientów;

      • realizacja zamówień;

      • cykliczne raportowanie;

      • obsługa posprzedażowa;

      • tworzenie bazy klientów;

      • negocjowanie warunków współpracy;

      • dbałość o dobry wizerunek firmy.

      Wymagania

      Nasze wymagania

      • znajomość języka hiszpańskiego/włoskiego/angielskiego pozwalającym na swobodną komunikację - co najmniej poziom C1

      • umiejętność pozyskiwania klientów, otwartość na nowe rozwiązania;

      • pełne zaangażowanie;

      • chęć do wyjazdów zagranicznych;

      • zdeterminowanie na osiągnięciu celu;

      • wysoka kultura osobista;

      • wysokie zdolności komunikacyjne, interpersonalne i negocjacyjne;

      • umiejętność pogodzenia samodzielności z pracą zespołową i działaniem pod presją czasu;

      • bardzo dobra organizacja czasu pracy;

      Oferujemy

      To oferujemy

      • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku;

      • szkolenie w zakresie produktów

      • system motywacji finansowej adekwatny wzrostów sprzedaży;

      • opiekę medyczną w sieci ENEL-MED

Pracodawcy w Warszawie