Czy to Twoja firma?

TRIWORK sp. z o.o. praca

Gdańsk

Oferty pracy TRIWORK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TRIWORK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TRIWORK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Praca TRIWORK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Magazynier

    TRIWORK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Będzieszyn
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Kompletowanie zamówień zgodnie z fakturą. Obsługa skanera. Etykietowanie, pakowanie.
      Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów.
      Godzina zakończenia pracy: 14:00

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: obsługa skanera, dyspozycyjność, praca w zespole, komunikatywność, odpowiedzialność, sumienność, samodzielność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22,8 PLN
  • Pracownik produkcji

    • Grudziądz

      Przetwarzanie i konserwowanie ryb. Filetowanie, ważenie, sortowanie, pakowanie gotowej produkcji. Kontrola jakości. Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

      Wymagania

      • Uprawnienia: chęć nauki, cierpliwość, dokładność, rzetelność, Dyspozycyjność, cierpliwość , opanowanie, sumienność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie brutto 19.70 zł/godz.

Pracodawcy w Gdańsku