iSMA CONTROLLI Poland S.A.

Czy to Twoja firma?

iSMA CONTROLLI Poland S.A. praca

Gdańsk

Jesteśmy producentem zaawansowanych technologicznie rozwiązań z zakresu automatyki budynkowej. iSMA CONTROLLI Poland S.A. tworzą specjaliści, którzy od lat profesjonalnie zajmują się między innymi tworzeniem zaawansowanych systemów BMS. Nasze produkty są znane i używane na całym świecie.

Atmosferę w pracy tworzą niezwykli ludzie.

iSMA CONTROLLI Poland S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika logistyka / spedycja / transport księgowość / ekonomia it (informatyka) produkcja / przemysł

Oferty pracy iSMA CONTROLLI Poland S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca iSMA CONTROLLI Poland S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Elastyczny czas pracy
  • Karta MultiSport
  • Parking dla pracowników
  • Prywatna opieka medyczna

Data aktualizacji: 24.11.2023

Mapa iSMA CONTROLLI Poland S.A.

Siedziba główna

iSMA CONTROLLI Poland S.A. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Warszawa
  3. Gdynia
  4. Pruszków
  5. Bielsko-Biała
  6. Kraków
  7. Bydgoszcz
  8. Bytów
  9. Pruszcz Gdański
  10. Wrocław

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca iSMA CONTROLLI Poland S.A. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. zakupów

    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Zapewnianie zakupów w zakresie podległych grup materiałowych.
      • Utrzymanie relacji oraz dbanie o poprawę warunków współpracy z dostawcami.
      • Podejmowanie decyzji odnośnie do poziomu cen i zapasów magazynowych.
      • Pozyskiwanie nowych dostawców w kraju i za granicą.
      • Negocjowanie warunków handlowych.
      • Ocenianie i kontrolowanie rozwoju współpracy z partnerami biznesowymi.
      • Obsługiwanie reklamacji do dostawców na kupowane materiały oraz towary handlowe.
      • Realizowanie i monitorowanie procesu zakupu, od zamówienia do dostawy.
      • Sporządzanie i prezentowanie raportów okresowych.
      • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji w systemach informatycznych.
      • Branie udziału w audytach partnerów biznesowych oraz targach i konferencjach.

      Wymagania

      • 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w zakupach.
      • Znajomość branży części elektronicznych, mechanicznych oraz tworzyw sztucznych.
      • Doświadczenie w pozyskiwaniu nowych źródeł zakupu.
      • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych w kraju i za granicą.
      • Doświadczenie w pracy z systemami ERP (SAP BO).
      • Wykształcenie techniczne.
      • Zaawansowana umiejętność obsługi narzędzi pakietu MS 365.
      • Umiejętność analitycznego myślenia.
      • Wykształcenie techniczne
      • Dynamizm, systematyczność oraz umiejętność pracy w zespole.
      • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2).

      Oferujemy

      • Pracę w firmie o płaskiej hierarchii.
      • Wysoką odpowiedzialność i decyzyjność w swoim obszarze działania.
      • Elastyczne godziny pracy.
      • Współfinansowanie karty Multisport, prywatna opieka zdrowotna.
      • Współfinansowanie posiłków, owocowe poniedziałki i sokowe czwartki.
      • Bezpłatny parking pod firmą
  • Planista Produkcji

    • Gdańsk

      • Tworzenie planu produkcji w oparciu o zapotrzebowanie klientów oraz zdefiniowane, minimalne stany magazynowe.
      • Zapewnienie optymalnego wykorzystania mocy produkcyjnych.
      • Generowanie zleceń produkcyjnych w oparciu o dostępne materiały (SAP BO1) - analiza dostępności komponentów względem potrzeb produkcyjnych (MRP).
      • Kontrolowanie i raportowanie realizacji planu produkcji z uwzględnieniem planowanych dat.
      • Komunikacja z zagranicznym oddziałem w temacie dostępności produktów i terminów wysyłek.
      • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia realizacji planu.
      • Przygotowywanie raportów i analiz.

      Wymagania

      • Doświadczenie na podobnym stanowisku (preferowana branża elektroniki).
      • Znajomość systemów ERP i MRP (preferowany SAP).
      • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
      • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
      • Znajomość metod prognozowania i planowania.
      • Umiejętność pracy pod presją czasu.

      Mile widziane

      • Wykształcenie wyższe związane z planowaniem produkcji lub logistyką.
      • Doświadczenie w obsłudze systemu SAP.
      • Znajomość komponentów elektronicznych.

      Oferujemy

      • Współfinansowanie posiłków, darmowa kawa, owocowe poniedziałki i sokowe czwartki.
      • Praca jednozmianowa, bez godzin nocnych.
      • Bezpłatny parking pod firmą.
  • INŻYNIER PROCESU

    • Gdańsk
    • Praca stacjonarna w Gdańsku, Budowlanych 27

      Zakres obowiązków

      • Projektowanie oraz wykonywanie narzędzi i wyposażenia produkcyjnego.
      • Projektowanie i wykonywanie stanowisk testowych.
      • Wdrażanie nowych produktów do produkcji.
      • Projektowanie, analizowanie i optymalizacja procesów produkcyjnych w celu ich doskonalenia.
      • Zapewnienie prawidłowej wymiany informacji z innymi działami w tematach projektowych.
      • Tworzenie i koordynacja dokumentacji produkcyjnej.
      • Wsparcie techniczne działu zakupów w analizie alternatywnych materiałów produkcyjnych.

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe.
      • Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku inżyniera/technika procesu produkcyjnego.
      • Znajomość oprogramowania do projektowania 3D (preferowany Solidworks).
      • Znajomość zagadnień i procesów produkcyjnych w branży elektronicznej.
      • Praktyczna znajomość zagadnień Lean Manufacturing.
      • Dobra znajomość pakietu MS Office.
      • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
      • Umiejętność podejmowania decyzji oraz pracy w zespole i dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy.

      Oferujemy

Pracodawcy w Gdańsku