Czy to Twoja firma?

Plantica Andrzej Gorzawski praca

Wrocław

Witaj w świecie Plantica, gdzie pasja do akwarystyki łączy się z nowoczesną technologią, aby zapewnić Tobie i Twoim podwodnym przyjaciołom najlepsze możliwe środowisko. Jesteśmy dumni, że możemy dzielić się z Tobą naszą historią, która rozpoczęła się w 2010 roku, kiedy to otworzyliśmy drzwi naszej firmy w pięknym Wrocławiu.

Od tamtego czasu, nasza misja polegała na dostarczaniu produktów najwyższej jakości, które nie tylko upiększą Twoje akwarium, ale również zapewnią zdrowe i czyste środowisko dla jego mieszkańców. W naszej ofercie znajdziesz zaawansowane technologicznie oświetlenie akwarium, które nie tylko podkreśli naturalne piękno Twoich ryb i roślin, ale również wspomoże ich wzrost i dobre samopoczucie.

Rozumiemy, że każdy detal ma znaczenie, dlatego nasze elementy dekoracyjne są projektowane z myślą o stworzeniu jak najbardziej naturalnego i estetycznego środowiska. Aby utrzymać czystość w Twoim akwarium, oferujemy również różnego rodzaju środki chemiczne, które są bezpieczne dla jego mieszkańców, a jednocześnie skuteczne w walce z niechcianymi algami i innymi zanieczyszczeniami.

Jesteśmy firmą, która nieustannie się rozwija, wykorzystując coraz to nowsze rozwiązania technologiczne, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających miłośników akwarystyki. Nasze długoletnie doświadczenie i zaangażowanie w branży zaowocowało zdobyciem zaufania wielu stałych klientów, co jest dla nas najlepszym dowodem na to, że idziemy we właściwym kierunku.

W Plantica wierzymy, że każdy akwarysta, niezależnie od poziomu doświadczenia, zasługuje na dostęp do produktów, które pozwolą mu w pełni cieszyć się swoją pasją. Dlatego też zawsze staramy się być dostępni i pomocni, odpowiadając na wszelkie pytania i wątpliwości, abyś mógł dokonać najlepszego wyboru dla siebie i swoich wodnych przyjaciół.

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej społeczności akwarystów i odkrycia różnorodności naszej oferty. Razem z nami zanurz się w fascynujący świat akwarystyki, gdzie jakość i innowacja idą w parze z miłością do podwodnego świata.

Plantica Andrzej Gorzawski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy Plantica Andrzej Gorzawski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Plantica Andrzej Gorzawski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Plantica Andrzej Gorzawski

Siedziba główna

Praca Plantica Andrzej Gorzawski - oferty archiwalne

  • Pakowacz/magazynier - PRACA DLA STUDENTA w sklepie internetowym (pakowanie przesyłek i dostawy)

    Plantica Andrzej Gorzawski
    • 21-24 zł / godz.
    • Wrocław
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • Podane wynagrodzenie jest wynagrodzeniem netto.

      Szukamy osoby do pracy na magazynie naszego sklepu internetowego – plantica.pl Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z branży zoologicznej (jeden z ogólnopolskich liderów w dziedzinach: akwarystyka i oczko wodne), która od wielu lat jest obecna zarówno na rynku lokalnym (sklep stacjonarny), jak i ogólnokrajowym (sklep WWW).

      Pożądany kandydat to mężczyzna, student zaoczny lub uczeń. Do głównego obowiązku poszukiwanego pracownika będzie należało pakowanie przesyłek do wysyłki, oraz ewentualne, dodatkowe prace porządkowe na magazynie, lub sprawdzanie dostaw. Wymiar czasu pracy: pełny etat (poniedziałek-piątek).

      Zakres obowiązków

      Do głównego obowiązku magazyniera będzie należało pakowanie przesyłek, plus ewentualnie dodatkowe prace porządkowe na magazynie i sprawdzanie dostaw.

      Wymagania

      Ta oferta jest dla Ciebie, Jeśli jesteś:

      • w pełnej dyspozycyjności w podanych godzinach pracy
      • studentem zaocznym/uczniem
      • kreatywny
      • sumienny
      • posiadasz zdolności do pracy manualnej
      • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

      Oferujemy

      • praca w godzinach 7-15, PN-PT
      • możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin
      • stabilne zatrudnienie i pewne wynagrodzenie
      • długoterminowa współpraca
      • atrakcyjny system premiowy
      • premie świąteczne
      • bardzo atrakcyjne rabaty na zakupy w naszym sklepie
      • praca w młodym, zgranym i otwartym zespole
      • ciepła, przyjazna atmosfera w miejscu pracy, oparta na wzajemnym szacunku
      • dogodna lokalizacja - ul. Kwidzyńska 6E, Wrocław
      • pyszna kawa bez limitu ;)

Pracodawcy w Wrocławiu