Art Building Piotr Grochocki Michał Łukowicz spółka komandytowa

Czy to Twoja firma?

ART Building Piotr Grochocki Michał Łukowicz Sp. K. praca

Wrocław

ART Building to generalny wykonawca i projektant inwestycji budowlanych. Naszą specjalnością jest budownictwo przemysłowe, głównie hale produkcyjne.

Głównym zadaniem - kompleksowa realizacja inwestycji, zaś atutem dbałość o jakość, odpowiedzialność za zrealizowane projekty i ekonomiczna optymalizacja przedsięwzięć budowlanych. Naszymi Klientami są międzynarodowe koncerny jak i firmy lokalne, dla których nasza wiedza i doświadczenie stanowią podstawę efektywnej współpracy i sukcesu.

Art Building Piotr Grochocki Michał Łukowicz spółka komandytowa najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja obsługa klienta / call center

Oferty pracy Art Building Piotr Grochocki Michał Łukowicz spółka komandytowa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Art Building Piotr Grochocki Michał Łukowicz spółka komandytowa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Cieśla szalunkowy

    MULTISERWIS Sp. z o.o.
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Brukarz

    FPS2004 ApS
    • 13 000-14 000 zł netto / mies.
    • Dania
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Polecana
    Dodana
  • Majster budowy/ Kierownik Robót/ Holandia

    BESTA PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE SP. Z O.O.
    • Holandia
    Polecana
    Dodana

Mapa Art Building Piotr Grochocki Michał Łukowicz spółka komandytowa

Siedziba główna

Art Building Piotr Grochocki Michał Łukowicz spółka komandytowa poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Walbrzych
  4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Art Building Piotr Grochocki Michał Łukowicz spółka komandytowa - oferty archiwalne

  • Kierownik budowy

    ART Building Piotr Grochocki Michał Łukowicz Sp. K.
    • Dolnośląskie
    • pełny etat

    • Poszukujemy osób do pracy na terenie śląska i dolnego śląska.

      Zakres obowiązków

      • nadzór nad pracami Podwykonawców oraz sił własnych (lokalizacje naszych budów: Dolny Śląsk, woj.Opolskie, Górny Śląsk),
      • wybór oraz rozliczanie prac Podwykonawców,
      • koordynacja branż,
      • sprawdzanie i opiniowanie dokumentacji technicznej,
      • przygotowywanie harmonogramów prac,
      • prowadzenie bieżącej korespondencji z Zamawiającym,
      • analiza zapytań i uczestnictwo w wycenach nowych zadań,
      • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej,
      • kontrola terminowości i jakości wykonywanych prac,
      • udział w odbiorach prac oraz naradach.

      Wymagania

      • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku przy obiektach kubaturowych-przemysłowych (hale produkcyjne) - warunek konieczny,
      • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - warunek konieczny (w tym j.angielski branżowy wymagany),
      • uprawnienia budowlane w zakresie konstrukcyjno-budowlanym, bez ograniczeń,
      • ukończone studia na kierunku budownictwo,
      • gotowość do wyjazdów (lokalizacje naszych budów: Dolny Śląsk, Górny Śląsk),
      • prawo jazdy kat. B.

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (lub B2B) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, ze stałym portfelem zleceń,
      • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,
      • możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach,
      • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer),
      • dużą samodzielność działania.

Pracodawcy w Wrocławiu