Czy to Twoja firma?

SKY ONE sp. z o.o. praca

Mysłowice

Od ponad dekady, SKY ONE to synonim zaangażowania i profesjonalizmu w dziedzinie usług specjalistycznych. Nasza historia rozpoczęła się w 2011 roku w Katowicach, gdzie do dziś znajduje się nasza siedziba. Od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Specjalizujemy się w kompleksowym czyszczeniu – od biur, przez fabryki, sklepy, aż po instytucje. Rozumiemy, jak ważne jest utrzymanie czystości w miejscu pracy, dlatego nasze usługi są zawsze na najwyższym poziomie. Nie ograniczamy się jednak tylko do sprzątania. Nasze kompetencje obejmują również naprawę i konserwację transformatorów mocy, co świadczy o naszym technicznym zacięciu i szerokim zakresie specjalizacji.

Bezpieczeństwo to dla nas priorytet, dlatego oferujemy zaawansowane elektroniczne systemy bezpieczeństwa oraz profesjonalną ochronę i patrolowanie. Nasz zespół to eksperci, którzy dbają o to, by każdy obiekt był nie tylko czysty, ale i bezpieczny. Wdrażamy nowoczesne rozwiązania, takie jak serwisowanie kamer telewizyjnych i wideo, które są nieodzownym elementem nowoczesnego monitoringu.

Rozumiemy również, że nasze usługi muszą iść w parze z dbałością o środowisko, dlatego zajmujemy się również deratyzacją i dezynsekcją, wykonując je z największą troską o otoczenie. Zimą zaś dbamy o bezpieczeństwo, usuwając śnieg z dachów budynków, by zapobiec ewentualnym awariom.

Nasze usługi są wszechstronne – od recepcyjnych, przez pralnicze, po naprawę urządzeń elektronicznych. Dbamy o to, by nasze działania były kompleksowe i odpowiadały na różnorodne potrzeby naszych klientów. W naszej ofercie znajduje się także zakładanie trawników oraz instalacji nawadniających, co pokazuje, że potrafimy zadbać o estetykę i funkcjonalność zewnętrznych przestrzeni.

Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i choć nie możemy się pochwalić międzynarodową obecnością czy certyfikatami jakości, nasze doświadczenie i zaangażowanie w każde zlecenie są naszym znakiem rozpoznawczym. Wierzymy, że każdy klient zasługuje na usługi najwyższej jakości, dlatego nieustannie pracujemy nad doskonaleniem naszych umiejętności i rozszerzaniem oferty.

W SKY ONE wiemy, że zaufanie naszych klientów to podstawa sukcesu. Dlatego każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były synonimem niezawodności i profesjonalizmu. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali.

SKY ONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy SKY ONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SKY ONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SKY ONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

SKY ONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
SKY ONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Kraków
  3. Mysłowice

Data aktualizacji: 01.10.2024

Praca SKY ONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik ochrony

    • Oława
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obchody obiektowe, ochrona przed kradzieżą i włamaniem, raportowanie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: dyspozycyjność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Strażnik pracownik ochrony (nr 4646)

    • Bydgoszcz

      - obchody obiektowe
      - ochrona przed kradzieżą, włamaniem
      - prowadzenie rejestru zdarzeń na obiekcie
      - ścisła współpraca z koordynatorem

      Zmianowość 12h lub 24h

      Wymagania

      • Inne wymagania: Dyspozycyjność, rzetelność, sumienność, niekaralność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
  • Strażnik - pracownik ochrony

    • Mysłowice

      Obchody obiektowe, współpraca z koordynatorem, ochrona przed kradzieżą i włamaniem, monitorowanie osób wchodzących i wychodzących. Praca w godzinach 6-6, 18-18, 6-18, 18-6, również w dni wolne. Umowa o pracę na czas określony 3 miesiące.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wymagane dyspozycyjność i sumienność.