Czy to Twoja firma?

BROLER BOSCH SERVICE ZBIGNIEW BROLER praca

Warszawa

Jesteśmy Broler Bosch Service – Twoim zaufanym partnerem w świecie motoryzacji, który od ponad trzech dekad dba o to, by Twoje auto było w pełni sprawne i bezpieczne. Nasza historia zaczęła się od Mercedesa, co do dziś jest naszą wizytówką i dowodem na wyjątkową specjalizację oraz doświadczenie w branży.

Zlokalizowani w sercu Warszawy, przy ulicy Rzemieślników, jesteśmy autoryzowanym serwisem Bosch Car Service, co oznacza, że stawiamy na najwyższą jakość obsługi i wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie diagnostyczne i naprawcze. Nasz doświadczony i stały zespół mechaników to prawdziwi pasjonaci, którzy z pełnym zaangażowaniem podchodzą do każdego zadania.

Dysponujemy aż 17 stanowiskami serwisowymi, co pozwala nam na szybką i efektywną pracę, bez względu na to, czy zajmujemy się rutynowym przeglądem, czy skomplikowanymi naprawami. Rozumiemy, jak ważne jest zaufanie i zadowolenie klientów, dlatego każde auto traktujemy z indywidualnym podejściem, dbając o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

Nasza przewaga konkurencyjna wywodzi się z wieloletniej praktyki i specjalizacji w obsłudze pojazdów marki Mercedes, ale nasza wiedza i umiejętności pozwalają nam serwisować auta wielu innych marek z równie dużym profesjonalizmem.

Zapraszamy do naszego serwisu, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a zadowolenie klienta jest naszym najwyższym priorytetem. Razem zadbajmy o to, by Twoje auto zawsze prowadziło Cię bezpiecznie do celu.

BROLER BOSCH SERVICE ZBIGNIEW BROLER najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna internet / e-commerce / nowe media administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy BROLER BOSCH SERVICE ZBIGNIEW BROLER

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BROLER BOSCH SERVICE ZBIGNIEW BROLER

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BROLER BOSCH SERVICE ZBIGNIEW BROLER

Siedziba główna

BROLER BOSCH SERVICE ZBIGNIEW BROLER poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BROLER BOSCH SERVICE ZBIGNIEW BROLER - oferty archiwalne

  • Asystent obsługi biura

    BROLER BOSCH SERVICE ZBIGNIEW BROLER
    • Wołomin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie biura obsługi klienta

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: praca w zespole

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 6 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + prowizja
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie