HolisMed Olszowy Łukasz

Czy to Twoja firma?

HolisMed Olszowy Łukasz praca

Nisko

W związku z dynamicznym rozwojem Gabinetu HolisMed Fizjoterapia i Rehabilitacja & Komora hiperbaryczna poszukujemy osoby na stanowisko:

FIZJOTERAPEUTA do pracy w gabinecie lub rehabilitacji w warunkach domowych

Miejsce pracy – gabinet do uzgodnienia (gabinet w Nisku lub w Nowej Sarzynie),

Rehabilitacja w warunkach domowych – powiat do uzgodnienia (powiat leżajski, niżański lub stalowowolski).

HolisMed Olszowy Łukasz najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Fizjoterapeuta Nisko
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy HolisMed Olszowy Łukasz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HolisMed Olszowy Łukasz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Nowoczesne biuro
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Strefa relaksu
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Świeża kawa z ekspresu

Data aktualizacji: 12.05.2023

Mapa HolisMed Olszowy Łukasz

Siedziba główna

Oddział Nowa Sarzyna

Praca HolisMed Olszowy Łukasz - oferty archiwalne

  • Fizjoterapeuta

    • 6 500-13 000 zł / mies.
    • Nisko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Gabinet:

      • Praca z Pacjentem indywidualnym w toku 55-cio minutowym,
      • Długofalowe prowadzenie pacjentów,
      • Udzielanie konsultacji z zakresu fizjoterapii,
      • Rozpisywanie ćwiczeń,
      • Obsługa nowoczesnych aparatów fizjoterapeutycznych.

      Rehabilitacja w warunkach domowych:

      • Realizacja cyklu terapeutycznego w domu pacjenta według wskazań Lekarza, Specjalisty,
      • Prowadzenie dokumentacji medycznej wg obowiązujących przepisów.

      Wymagania

      Gabinet:

      • Tytuł magistra oraz prawo wykonywania zawodu (PWZ),
      • Doświadczenie w pracy z Pacjentem indywidualnym,
      • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
      • Ukończone szkolenia np. terapii manualnej,
      • Dyspozycyjność, komunikatywność, otwartość,
      • Wysoka kultura osobista.

      • Wykształcenie kierunkowe (lic/mgr fizjoterapii),
      • Prawo wykonywania zawodu,
      • Wymagane prawo jazdy kat.B oraz własny samochód.

      Oferujemy

      Gabinet:

      • Wynagrodzenie na podstawie umowy według własnych preferencji (umowy o pracę, umowy zlecenie, umowy o świadczenie usług) na bardzo korzystnych warunkach,
      • Własny gabinet, niezbędne narzędzia do pracy,
      • Możliwość stałego rozwoju zawodowego,
      • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole,
      • Pracę na zaawansowanych technologicznie aparatach (np. fala uderzeniowa, komora hiperbaryczna, laser wysokoenergetyczny, terapia radiofalowa TECAR, aparat USG),
      • Dużą samodzielność działania,
      • Możliwości dodatkowego kształcenia w postaci odbywania szkoleń branżowych,
      • Dofinansowanie do kursów,
      • Możliwość pracy na część etatu lub w pełnym wymiarze godzin.

      • Możliwość dodatkowej pracy z pacjentami indywidualnymi w jednym z gabinetów w Nisku lub Nowej Sarzynie,
      • Elastyczne godziny pracy,

      Rodzaj pracy: Do uzgodnienia (praca dodatkowa/pełny etat)

      Wynagrodzenie: 6 500,00zł - 13 000,00zł miesięcznie (brutto)

Pracodawcy w Nisku