Czy to Twoja firma?

SILTEGRO sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Raszczyce
SILTEGRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy SILTEGRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SILTEGRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SILTEGRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

SILTEGRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SILTEGRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Operator automatycznej linii montażu smd

    SILTEGRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Raszczyce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa automatycznej linii SMD i programowanie automatów do montażu SMD, obsługa sitodrukarek i pieców do lutowania, analiza oraz przygotowanie dokumentacji technologicznej, realizacja planu produkcyjnego, przestrzeganie norm jakościowych i założeń produkcyjnych, wzrokowa i automatyczna kontrola produkowanych podzespołów (AOI), montaż i ręczne lutowanie elementów elektronicznych SMD i THT dbałość o stanowisko pracy, powierzone narzędzia i maszyny.
      Pracodawca oferuje: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, cykl szkoleń i możliwość rozwoju, atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie oraz pełne wdrożenie w zakres obowiązków.
      Kontakt z pracodawcą telefoniczny lub mailowy: biuro@siltegro.com, siltegro@siltegro.com

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: elektronicze lub mechatroniczne
      • Uprawnienia: umiejętność czytania dokumentacji technicznej, bardzo dobra znajomość obsługi komputera, Pakietu Office, zdolności manualne, dobra organizacja pracy
      • Inne wymagania: dobry wzrok (praca przy wykorzystaniu drobnych elementów elektronicznych), dokładność, odpowiedzialność, umiejętność samokontroli, samodzielność i zaangażowanie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia podczas rozmowy kwalifikacyjnej.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną