Czy to Twoja firma?

TYCO ELECTRONICS POLSKA sp. z o.o. praca

Warszawa

Jesteśmy TE Connectivity / TYCO ELECTRONICS POLSKA Sp. z o.o., światowym liderem w dziedzinie technologii przemysłowych. Nasza główna siedziba znajduje się w sercu innowacji - Warszawie. Nasza obecność na polskim rynku jest głęboko zakorzeniona, sięgając 1923 roku, kiedy to rozpoczęliśmy naszą działalność w Bydgoszczy jako Bydgoskie Zakłady Radiowe ELTRA. Jesteśmy dumni z naszego zespołu, który liczy 2100 wykwalifikowanych pracowników w Polsce i współtworzy globalną społeczność 89000 pracowników TE Connectivity. Nasze oddziały w Bydgoszczy, Szczecinie, Krakowie, Warszawie oraz Nowej Wsi Lęborskiej to centra innowacji i doskonałości. Specjalizujemy się w produktach dla kablowych sieci miedzianych i współosiowych, światłowodowych oraz sieci ruchomych. Nasze złącza światłowodowe, uszczelnienia kablowe, przełącznice światłowodowe, osłony złączowe, elementy pasywne oraz akcesoria do sieci FTTH są projektowane z myślą o przyszłości. Dzięki pracy 8000 inżynierów, nasze rozwiązania są na czele technologicznego postępu. Jako globalny dostawca, oferujemy ponad 500 000 produktów w ponad 150 krajach. Nasza międzynarodowa obecność pozwala nam na wymianę wiedzy i doświadczeń, co przekłada się na jakość i innowacyjność naszych produktów. Naszym celem jest dostarczanie rozwiązań, które nie tylko spełniają, ale i przewyższają oczekiwania naszych klientów. Jesteśmy zaangażowani w tworzenie przyszłości, gdzie technologia przemysłowa jest synonimem niezawodności i wydajności. Zapraszamy do poznania naszej historii, produktów i innowacji. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dzięki technologiom, które łączą świat.

TYCO ELECTRONICS POLSKA Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna logistyka / spedycja / transport inżynieria / technologia / technika produkcja / przemysł bhp / ochrona środowiska

Oferty pracy TYCO ELECTRONICS POLSKA Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TYCO ELECTRONICS POLSKA Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TYCO ELECTRONICS POLSKA Sp. z o.o.

Siedziba główna

TYCO ELECTRONICS POLSKA Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca TYCO ELECTRONICS POLSKA Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Operator maszyn produkcyjnych

    TYCO ELECTRONICS POLSKA Sp. z o.o.
    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Odpowiedzialność za przestrzeganie zasad i przepisów w zakresie BHP, PPOŻ i ochrony środowiska
      dbałość o przestrzeganie procedur, instrukcji zgodnie z wymaganiami standardu ISO 9001:2015;
      zgłaszanie sugestii dotyczących optymalizacji procesów i zadań;
      utrzymywanie dobrych relacji, dbanie o przestrzeganie wartości korporacji
      monitorowanie zgodności standardów w procesach;
      przekazywanie istotnych informacji swojemu przełożonemu – raportowanie;
      wykonywanie zadań dodatkowych – na polecenie bezpośredniego przełożonego;
      ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie;
      dbałość o zachowanie ciągłości pracy maszyn;
      utrzymanie czystości w obszarze produkcyjnym, najbliższym otoczeniu oraz przestrzeganie zasad 5S+1, AM;
      obsługa procesów produkcyjnych zgodnie ze standardami.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2), DOKŁADNOŚĆ, SAMODZIELNOŚĆ, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, PRACA ZESPOŁOWA

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 900 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)/stanowisko: operator wózka widłowego

    • Szczecin

      - dbałość o przestrzeganie procedur, instrukcji zgodnie z wymaganiami standardu ISO 9001:2015,
      - obsługa wózka widłowego zgodnie z jego przeznaczeniem oraz posiadanymi uprawnieniami,
      - zgłaszanie sugestii dotyczących optymalizacji procesów i zadań,
      - utrzymywanie dobrych relacji, dbanie o przestrzeganie wartości korporacji,
      - przekazywanie istotnych informacji swojemu przełożonemu (raportowanie),
      - odpowiedzialność za przestrzeganie zasad i przepisów w zakresie BHP, PPOŻ I ochrony środowiska,
      - wykonywanie zadań dodatkowych – na polecenie bezpośredniego przełożonego,
      - obsługa systemu WMS (skaner, komputer),
      - ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie,
      - pakowanie zamówień, przyjęcie oraz wydanie materiału zgodnie z informacją zawartą w systemie magazynowym,
      - utrzymanie czystości

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: DOBRA ORGANIZACJA PRACY, UPRAWNIENIA UDT LUB TDT
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie/logistyce - 2 miesiące.

      Oferujemy

Pracodawcy w Warszawie