Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Usługowe HETMAN sp. z o.o. praca

Warszawa

Jesteśmy Przedsiębiorstwem Usługowym Hetman, liderem w branży usług komunalnych, z siedzibą w sercu Polski - Warszawie. Nasza działalność rozciąga się na wiele miejscowości, gdzie z pasją i zaangażowaniem dbamy o zagospodarowanie odpadów komunalnych. Z dumą podkreślamy, że jesteśmy jednym z największych przedsiębiorstw w kraju, specjalizującym się w zbiórce i utylizacji odpadów, z ponad czterdziestoletnią tradycją, która rozpoczęła się w 1997 roku.

Nasza misja to działanie z myślą o polskim rolnictwie. Wierzymy, że poprzez naszą pracę możemy przyczynić się do lepszej przyszłości dla naszego kraju i jego mieszkańców. Nasze wartości to przede wszystkim dbałość o najwyższą jakość wyrobów i usług, finansowanie działalności kapitałem polskim oraz rozwijanie i wykorzystywanie polskiej myśli technicznej.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych, w tym zbiórkę i utylizację odpadów poubojowych oraz nieodpłatnie padłych sztuk hodowlanych zwierząt gospodarskich. Nasze innowacyjne rozwiązania technologiczne, takie jak wykorzystanie odpadów do produkcji energii elektrycznej czy prowadzenie nowoczesnej instalacji zagospodarowania odpadów, stawiają nas na czołowych pozycjach w branży.

Jako 100% polska firma, z polskim kapitałem, jesteśmy przykładem stabilności i zaufania. Nasze certyfikaty ISO 9001 i ISO 14001 to dowód na nasze zaangażowanie w jakość i środowisko. Dzięki najlepszej klasy filtrom, monitoringu poziomu hałasu, skutecznym wyciągom oraz nowoczesnym barierom antyodorowym, zapewniamy, że nasze usługi są nie tylko efektywne, ale i przyjazne dla środowiska oraz społeczności, w której działamy.

W Przedsiębiorstwie Usługowym Hetman łączymy tradycję z nowoczesnością, dbając o to, by nasze działania były zawsze na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy więcej dla lepszego jutra naszej planety.

Przedsiębiorstwo Usługowe HETMAN Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport administracja biurowa / praca biurowa inżynieria / technologia / technika motoryzacja

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Usługowe HETMAN Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Usługowe HETMAN Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przedsiębiorstwo Usługowe HETMAN Sp. z o.o.

Siedziba główna

Przedsiębiorstwo Usługowe HETMAN Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Przedsiębiorstwo Usługowe HETMAN Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Ozarów Mazowiecki
  3. Bielsko-Biała
  4. Poznań
  5. Ełk

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Przedsiębiorstwo Usługowe HETMAN Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • KIEROWCA Z KAT. C - NADARZYN - CODZIENNE POWROTY DO DOMU

    • Nadarzyn
    • umowa o pracę tymczasową
    • pełny etat
    • Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman zatrudni doświadczonych Kierowców z kat. C na stanowisko Kierowcy ŚmieciarkiMiejsce pracy: NadarzynTrasy: lokalne - do 50 km od bazy w Nadarzynie
      Twój zakres obowiązków
      • Kierowanie samochodami ciężarowymi typu śmieciarka, hakowiec.
      • Odbieranie i transportowanie odpadów zgodnie z harmonogramem.
      • Prawidłowe i terminowe wypełnianie dokumentacji związanej z realizacją przejazdów (wykonywaniem pracy)
      • Odpowiedzialność za powierzony sprzęt.
      Nasze wymagania:
      • Ważne prawo jazdy kategorii C.
      • Aktualne zaświadczenie na przewóz rzeczy.
      • Aktualna karta kierowcy.
      • Gotowość do pracy zmianowej
      • Umiejętność obsługi tachografu.
      • Punktualność i rzetelność.
      • Dobra kondycja fizyczna.
      Mile widziane
      • Prawo jazdy kat. C+E.
      • Doświadczenie jako kierowca pojazdów ciężarowych.
      Oferujemy:
      • Przyjazną atmosferę i rozwój zawodowy.
      • Atrakcyjne wynagrodzenie - 5500-6500 zł netto
      • Udział w szkoleniach branżowych/zawodowych.
      • Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach.
      • Opiekę medyczną pracownika dla pracownika za 1 zł
      • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.
      • Atrakcyjne świadczenia z ZFŚS w tym: dofinansowanie do wczasów pod gruszą , do wyjazdów dla dzieci pracownika oraz pakiety świąteczne.
      Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania przez stronę lub pod numerem telefonu: 607 137 619

Pracodawcy w Warszawie