Czy to Twoja firma?

Doel sp. z o.o. praca

Warszawa

Od momentu naszego powstania w kwietniu 2013 roku, w Doel Sp. z o.o. z siedzibą w sercu Warszawy, stawiamy na innowacyjność i prostotę w branży instalacji systemów teletechnicznych. Nasza wieloletnia obecność na rynku jest świadectwem zaufania, jakim obdarzają nas klienci i wynikiem naszej nieustannej pracy nad doskonaleniem oferowanych usług.

Specjalizujemy się w projektowaniu, montażu i konserwacji instalacji elektrycznych, a także w dostarczaniu i montażu urządzeń nawigacyjnych dla infrastruktury lotniczej. Nasze projekty cechuje nowoczesność, co nie oznacza skomplikowania – dążymy do tego, by nasze rozwiązania były zrozumiałe i dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. W naszej ofercie znajdą Państwo także zaawansowane systemy meteo oraz technologie pomiarowe dla infrastruktury wodnej i drogowej, wszystko wykonane z wykorzystaniem najnowszych technologii, takich jak oświetlenie LED.

Jesteśmy dumni z naszego podejścia do realizacji projektów – każde zlecenie jest dla nas wyjątkowe i traktowane z pełnym zaangażowaniem. Choć nie podajemy szczegółów dotyczących naszej misji czy wartości, które przyświecają naszej codziennej pracy, to nasze działania zawsze kierujemy w stronę zadowolenia klienta i wysokiej jakości końcowego produktu.

Zapraszamy do współpracy z Doel Sp. z o.o., gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a każde wyzwanie techniczne staje się możliwością do pokazania naszego profesjonalizmu i innowacyjności. Razem możemy tworzyć przestrzeń, w której technologia służy człowiekowi i ułatwia codzienne funkcjonowanie.

Doel Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Doel Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Doel Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Doel Sp. z o.o.

Siedziba główna

Doel Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
Doel Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Koszalin
  3. Warszawa
  4. Poznań
  5. Sopot

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Doel Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Elektromoner / monter

    • Pomorskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • Podstawę naszej działalności stanowią usługi w zakresie projektowania, montażu oraz konserwacji instalacji elektrycznych.

      Zespół firmy Doel posiada kilkunastoletnie doświadczenie w wykonywaniu oraz nadzorze prac związanych z budową systemów nawigacyjnych lotnisk, lądowisk dla śmigłowców oraz instalacji elektrycznych i teletechnicznych.

      W związku z rozwojem Spółki i stale powiększającym się zakresem realizacji, poszukujemy specjalistów na stanowiska: elektromonter / monter.

      Zakres obowiązków

      • montaż słupów i opraw oświetleniowych

      • układanie kanalizacji kablowych

      • montaż przewodów instalacyjnych i osprzętu elektrycznego

      • prace ziemne

      • instalacja zewnętrznych urządzeń elektroenergetycznych i teletechnicznych (m.in. rozdzielnice, zegary, kamery, głośniki)

      • serwisowanie zamontowanych urządzeń

      Wymagania

      • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne

      • Dyspozycyjność - szukamy osób do pracy wyjazdowej na terenie całego kraju (aktualnie prowadzone projekty - linia kolejowa nr 405 odcinek od Miastka do Ustki)

      • Dokładność i samodzielność

      • Prawo jazdy kat. B

      • Uprawnienia SEP - mile widziane

      • znajomość języka polskiego

      • Doświadczenie - mile widziane

      Oferujemy

      • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

      • Wyposażenie i narzędzia

      • Zapewniamy noclegi, posiłki regeneracyjne, dojazdy na teren budowy lub rozliczenie kosztów podróży

Pracodawcy w Warszawie