Czy to Twoja firma?

MYPRO sp. z o.o. praca

Kraków

Witaj, jestem częścią dynamicznej i innowacyjnej rodziny MYPRO. Nasza podróż rozpoczęła się w malowniczym Krakowie, gdzie zakorzeniliśmy naszą działalność, tworząc markę, która szybko stała się rozpoznawalna w naszej branży. Jako mała organizacja, z dumą patrzymy na nasz rozwój i kapitał zakładowy, który osiągnął wartość 2,1 mln zł. To świadczy o naszym zaangażowaniu i solidnym fundamencie, na którym budujemy naszą przyszłość.

Nasza filozofia opiera się na współpracy i otwartości, co znajduje odzwierciedlenie w strukturze własnościowej – nie jesteśmy spółką z jednym właścicielem, lecz zespołem ludzi, którzy wspólnie dążą do sukcesu. Wierzymy, że różnorodność i wspólne wartości są kluczem do innowacji i wzrostu.

Zakończenie pierwszego roku obrotowego, który przypadł na 31 grudnia 2020 roku, było dla nas kamieniem milowym, pozwalającym spojrzeć wstecz na osiągnięcia i planować kolejne kroki na drodze do doskonałości. W MYPRO każdy dzień to nowa możliwość, by być lepszym, by tworzyć wartość i by przyczyniać się do rozwoju naszej społeczności.

Nasze usługi i produkty są wynikiem pasji i ciężkiej pracy. Dążymy do tego, by każde rozwiązanie, które oferujemy, było nie tylko najwyższej jakości, ale także by odpowiadało na rzeczywiste potrzeby naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że tylko poprzez zrozumienie i empatię możemy tworzyć oferty, które naprawdę robią różnicę.

Zapraszam Cię, byś dołączył do naszej historii. Razem możemy tworzyć przyszłość, która będzie jasna dla nas wszystkich. W MYPRO wierzymy, że najlepsze jeszcze przed nami.

Oferty pracy MYPRO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MYPRO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MYPRO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
MYPRO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Kielce
  3. Kraków
  4. Bielsko-Biała
  5. Częstochowa
  6. Katowice
  7. Sucha Beskidzka
  8. Jedrzejów

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca MYPRO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    • Chęciny
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca na produkcji przy montażu drabin, przygotowanie towaru do wysyłki, porządkowanie miejsca pracy

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krakowie