Czy to Twoja firma?

iStark Arkadiusz Krzepkowski praca

Rzeszów

Oferty pracy iStark Arkadiusz Krzepkowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca iStark Arkadiusz Krzepkowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa iStark Arkadiusz Krzepkowski

Siedziba główna

Praca iStark Arkadiusz Krzepkowski - oferty archiwalne

  • Technik serwisu

    iStark Arkadiusz Krzepkowski
    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - przeglądy i naprawy instalacji elektrycznych i urządzeń technicznych,

      - wykonywanie prostych prac remontowych i naprawczych,

      - usuwanie awarii i drobnych usterek,

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: PRAWO JAZDY - KAT.B, SEP (UPRAWNIENIA DO 1kV), " Kurs- uprawnienia elektryczne do 1 kV- E1"
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : PRAWO JAZDY B+E

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: [Godzina zakończenia pracy] : 15:00 [Praca na okres próbny] : 3 miesiące
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rzeszowie