Czy to Twoja firma?

M&E GLOBAL sp. z o.o. praca

Warszawa

Od dwóch dekad M&E Global jest synonimem innowacji i doskonałości w przemyśle obronnym. Naszą misję realizujemy w Krakowie, ale nasze działania rozciągają się na ponad 130 lokalizacji w 35 krajach. Jako firma o światowej renomie, jesteśmy dumni z tego, że zatrudniamy ponad 900 wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy codziennie przyczyniają się do bezpieczeństwa i efektywności operacji wojskowych. Specjalizujemy się w konserwacji złożonego sprzętu wojskowego, od pojazdów po samoloty, dostarczając niezawodne usługi serwisowe na poziomie terenowym. Nasze zespoły konserwacyjne i dostawcze są starannie rekrutowane i rozmieszczane tam, gdzie ich umiejętności są najbardziej potrzebne – często w ramach misji wojskowych USA i NATO. Zajmujemy się także wsparciem utrzymania ruchu, obsługą techniczną w lotnictwie oraz konserwacją lotniczą, co pozwala na sprawne funkcjonowanie misji ćwiczeniowych i operacyjnych. Nasze usługi są projektowane z myślą o wsparciu operacji wojskowych na najwyższym poziomie. Rozumiemy, jak ważna jest logistyka, zaopatrzenie i transport w kontekście działań obronnych, dlatego oferujemy kompleksowe rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Nasza zdolność do pracy w różnorodnych lokalizacjach na całym świecie stanowi naszą przewagę konkurencyjną, a zatrudnianie wysoce wykwalifikowanych kandydatów pozwala nam utrzymać pozycję lidera w branży. W M&E Global wierzymy, że zaufanie i profesjonalizm to fundamenty naszej działalności. Chociaż nie wymieniliśmy bezpośrednio naszych wartości i misji, każdy projekt, który podejmujemy, odzwierciedla nasze zaangażowanie w dostarczanie usług najwyższej jakości. Nasze doświadczenie i ekspertyza są gwarancją, że każda misja, w której uczestniczymy, jest prowadzona z największą starannością i uwagą na szczegóły. Jesteśmy M&E Global – Twoim zaufanym partnerem w dziedzinie rozwiązań obronnych. Razem tworzymy bezpieczniejszy świat.

M&E GLOBAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy M&E GLOBAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca M&E GLOBAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa M&E GLOBAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
M&E GLOBAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rzeszów
  2. Warszawa
  3. Bielsko-Biała
  4. Lublin
  5. Plock

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca M&E GLOBAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Praownik gospodarczy/ pomocnik mechanika samochodowego

    • Jasionka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      pomoc przy serwisowaniu pojazdów, przygotowanie pojazdów do napraw, załadunek, rozładunek części samochodowych i materiałów eksploatacyjnych, utrzymanie w czystości miejsca pracy

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B
      • Inne wymagania: gotowość do pracy fizycznej w systemie zmianowym, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 680 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie