Czy to Twoja firma?

VANDEMOORTELE BAKERY PRODUCTS POLSKA sp. z o.o. praca

Łódź

Od ponad stulecia, jako Vandemoortele, pieczemy historię sukcesu, która zaczęła się w 1899 roku w Belgii. Jesteśmy dumni z naszych korzeni rodzinnych i z tego, jak rozwinęliśmy się w europejskiego lidera branży spożywczej, dostarczając na stoły naszych klientów wyroby piekarnicze oraz innowacyjne Plant-Based Food Solutions. Nasza oferta to nie tylko chleb i ciasta, ale także margaryny, oleje kulinarne i tłuszcze, które są synonimem jakości i smaku. W Vandemoortele wierzymy, że przyszłość należy do tych, którzy tworzą ją z pasją i zaangażowaniem. Dlatego nasza misja "Shaping a tasty future" jest dla nas zarówno obietnicą, jak i zobowiązaniem. Każdego dnia, zatrudniając około 4600 pracowników, dążymy do tego, aby nasze produkty były nie tylko smaczne, ale również tworzone z myślą o zrównoważonym rozwoju. Nasza międzynarodowa obecność to nie tylko liczby – to relacje, które budujemy w 12 krajach europejskich, Stanach Zjednoczonych i Azji. Eksportując do około 70 krajów na całym świecie, jesteśmy ambasadorami doskonałości europejskiej, a nasze produkty są doceniane przez klientów o różnorodnych gustach i potrzebach. Innowacja i wysoka jakość to fundamenty, na których opieramy naszą działalność. Nasze margaryny i tłuszcze to efekt pracy naszych ekspertów, którzy nieustannie poszukują nowych rozwiązań, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających smakoszy. Jesteśmy także ekspertami w dziedzinie logistyki. Vandemoortele Transport Solutions, powstałe z połączenia firm Panalog i Metro, specjalizuje się w transporcie i dystrybucji produktów mrożonych i chłodzonych, zapewniając, że nasze wyroby zawsze docierają do klientów w idealnym stanie. Nasze wieloletnie doświadczenie i zgromadzona wiedza pozwalają nam osiągać doskonałość operacyjną we wszystkim, co robimy. Z rocznym obrotem na poziomie około 1,7 miliarda euro, jesteśmy nie tylko stabilnym partnerem biznesowym, ale także innowatorem, który nieustannie poszukuje nowych dróg rozwoju. W Vandemoortele, każdy dzień to kolejny krok w kierunku przyszłości, którą kształtujemy z myślą o naszych klientach, pracownikach i środowisku. Zapraszamy Was do wspólnego tworzenia tej smakowitej przyszłości. Razem możemy więcej!

VANDEMOORTELE BAKERY PRODUCTS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy VANDEMOORTELE BAKERY PRODUCTS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca VANDEMOORTELE BAKERY PRODUCTS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa VANDEMOORTELE BAKERY PRODUCTS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

VANDEMOORTELE BAKERY PRODUCTS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca VANDEMOORTELE BAKERY PRODUCTS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Operator linii

    VANDEMOORTELE BAKERY PRODUCTS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kutno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa maszyn. Kontrola procesu produkcji. Kontrola stanu technicnego urządzeń i sprzętu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe na produkcji - min. 1 rok, umiejętości techniczne, mile widziane uprawnienia UDT/ SEP I, II. Godziny pracy: I zmiana 6:00 - 14:00, II zmiana 14:00 - 22:00, III zmiana 22:00 - 6:00 lub 6:00 - 18:00 - 2 dni, 18:00 - 22:00 2 dni, 4 dni wolne. Umowa na czas określony - docelowo umowa na czas nieokreślony

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 900 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łodzi