Czy to Twoja firma?

ZESPÓŁ SZKÓŁ MUZYCZNYCH NR.1 praca

Rzeszów

Od siedmiu dekad ZESPÓŁ SZKÓŁ MUZYCZNYCH NR.1 w Rzeszowie jest synonimem pasji do muzyki i doskonałości w edukacji muzycznej. Nasza historia to opowieść o rozwoju, innowacji i zaangażowaniu w kształtowanie muzycznych talentów. Jesteśmy dumni z naszej tradycji, a jednocześnie nieustannie patrzymy w przyszłość, rozwijając nasze programy nauczania i metody dydaktyczne.

Nasza oferta edukacyjna obejmuje naukę gry na wielu instrumentach, rytmikę, wokalistykę oraz instrumentalistykę jazzową. Wierzymy, że edukacja muzyczna to nie tylko technika, ale przede wszystkim twórczość i wyrażanie siebie przez sztukę. Inspirujemy się słowami Karola Szymanowskiego, który mówił, że naszym celem jest twórczość, a nie zasklepianie się w uzyskanych już zdobyczach. To motto przyświeca nam każdego dnia, kiedy towarzyszymy naszym uczniom w ich muzycznej podróży.

Nasza kadra to zespół wysoko wykwalifikowanych pedagogów, którzy nie tylko przekazują wiedzę, ale również są mentorami i inspiratorami dla młodych artystów. Nowoczesna baza dydaktyczna pozwala na komfortowe i efektywne nauczanie, a organizowane przez nas koncerty, konkursy i warsztaty muzyczne są okazją do prezentacji umiejętności uczniów i wymiany doświadczeń.

Jesteśmy instytucją samorządową, która cieszy się uznaniem zarówno w kraju, jak i za granicą. Nasze kontakty międzynarodowe oraz możliwość koncertowania uczniów w zaprzyjaźnionych miastach w Niemczech, na Węgrzech i Litwie to dowód na to, że muzyka nie zna granic.

Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko bogata oferta edukacyjna, ale również umiejętność łączenia tradycji z nowoczesnością. Współpraca z fundacjami, stowarzyszeniami oraz mediami pozwala nam na szerzenie kultury muzycznej i daje naszym uczniom szansę na pokazanie swoich talentów szerszej publiczności.

W Zespole Szkół Muzycznych Nr 1 w Rzeszowie tworzymy przestrzeń, w której każdy może rozwijać swoje muzyczne pasje. Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności, gdzie muzyka jest językiem, którym wszyscy mówimy.

Oferty pracy ZESPÓŁ SZKÓŁ MUZYCZNYCH NR.1

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZESPÓŁ SZKÓŁ MUZYCZNYCH NR.1

Mapa ZESPÓŁ SZKÓŁ MUZYCZNYCH NR.1

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
ZESPÓŁ SZKÓŁ MUZYCZNYCH NR.1
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rzeszów
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca ZESPÓŁ SZKÓŁ MUZYCZNYCH NR.1 - oferty archiwalne

  • Nauczyciel świetlicy

    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      do uzgodnienia

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 691 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zgodnie z kartą nauczyciela
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Rzeszowie