Czy to Twoja firma?

RECEVENT sp. z o.o. praca

Skarżysko-Kamienna

Oferty pracy RECEVENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca RECEVENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa RECEVENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Dane firmy z social mediów (LinkedIn)

RECEVENT Sp. z o.o.

Holistyczne podejście do reklamy out of home.

RECEVENT specialize in OOH Advertising. We are a dynamic, energetic and not afraid of challenges. This is confirmed by our sales and rapidly increasing market share.

Miasto
Skarżysko - Kamienna
Skarżysko - Kamienna, Świętokrzyskie
Branża
Usługi reklamowe

Rok założenia

2008

Liczba pracowników

51-200

Liczba obserwujących

459

Praca RECEVENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Szwaczka /krojczy

    RECEVENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Skarżysko-Kamienna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      -krojenie i szycie tekstyliów do dekoracji wnętrz (poszewki na poduszki oraz pościel)

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Obsługa maszyn szwalniczych. Zdolności manualne.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną