Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe KONSNETT Zięba Stanisław praca

Wierzchosławice

Nazywamy się "Konsnett" Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Stanisław Zięba i jesteśmy dumnym przedstawicielem małopolskiego sektora budowlanego. Nasza siedziba mieści się w malowniczym Tarnowcu, gdzie każdego dnia tworzymy przestrzenie idealnie dopasowane do potrzeb naszych Klientów.

Specjalizujemy się w budowie i wykończeniach "pod klucz", co oznacza, że jesteśmy w stanie zrealizować projekt od fundamentów aż po ostatnie szczegóły wykończeniowe. Nasze usługi są synonimem kompleksowości i dbałości o każdy, nawet najmniejszy element.

Chociaż nie możemy w tym momencie podzielić się pełnym zakresem naszych usług, to z całą pewnością możemy powiedzieć, że nasze doświadczenie jest naszym największym atutem. Zespół "Konsnett" to grupa wykwalifikowanych fachowców, których wiedza i umiejętności są gwarancją najwyższej jakości wykonania. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie przekłada się na zadowolenie naszych Klientów i pozwala nam budować z nimi trwałe relacje.

Jako firma, która rozwija się i wzmacnia swoją pozycję na rynku, zawsze stawiamy na rozwój, innowacje i doskonalenie naszych umiejętności. Dążymy do tego, aby każdy projekt był realizacją marzeń naszych Klientów o idealnej przestrzeni.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego – przestrzeń, która będzie nie tylko funkcjonalna, ale i inspirująca.

Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe KONSNETT Zięba Stanisław najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia hotelarstwo / gastronomia / turystyka medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe KONSNETT Zięba Stanisław

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe KONSNETT Zięba Stanisław

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Bibliotekarz

    Uniwersytet Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie
    • Kraków
    • umowa o pracę
    Dodana
  • Technik Procesów Chemicznych

    SMART-HR
    • Olkusz
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Pedagog/Nauczyciel przedszkola/Psycholog

    Przedszkole Prywatne nr 9 Ognisko Językowo-Artystyczne
    • Kraków
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe KONSNETT Zięba Stanisław

Adres rejestrowy

Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe KONSNETT Zięba Stanisław poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe KONSNETT Zięba Stanisław
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.09.2024

Praca Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe KONSNETT Zięba Stanisław - oferty archiwalne

  • Nauczyciel wspomagający (o)

    • Wierzchosławice
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      nauczyciel wspomagający

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe - pedagogika specjalna lub oligofrenopedagogika, mile widziane doświadczenie, przygotowanie pedagogiczne. Praca w Wierzchosławicach od pon. - pt. w godz. 6:30 - 17:00. Wynagrodzenie 3 600 zł. brutto. Kontakt: Przedsiębiorstwo Budowlane-Usługowe "KONSNETT" Zięba Stanisław - Niepubliczne Przedszkole "Słoneczko" Wierzchosławice 144, 33-122 Wierzchosławice, wcześniejszy kontakt telefoniczny 695 057 907.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wierzchosławicach