Hilpress Polska Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Hilpress Polska sp. z o.o. praca

Bydgoszcz

W sercu Bydgoszczy, gdzie innowacja spotyka się z tradycją, znajduje się nasza firma - HILPRESS Polska. Jesteśmy dumni z naszej pozycji lidera w produkcji końcówek do kabli prasowych, a nasza oferta to imponujące ponad 25.000 artykułów związanych z kablami. Nasza historia sięga 1994 roku, kiedy to jako jedni z pierwszych w branży otrzymaliśmy certyfikat ISO 9001, co jest świadectwem naszego nieustającego zaangażowania w jakość.

Niezawodność to filozofia, która przyświeca naszej działalności. Jesteśmy przekonani, że tylko dzięki niej możemy budować trwałe relacje z naszymi klientami i partnerami biznesowymi. Dzięki temu zaufaniu, które budujemy każdego dnia, nasze produkty podróżują po całym świecie - od zimnej Finlandii aż po słoneczną Australię.

Innowacja i jakość to nie tylko puste słowa, ale realne działania. Nasz zespół nieustannie pracuje nad udoskonalaniem naszych produktów i procesów, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. A nasz sklep internetowy to nie tylko wygoda zakupów, ale i szybka, globalna komunikacja, która pozwala nam na bieżąco reagować na potrzeby rynku.

Z dumą podkreślamy, że nasze produkty są synonimem bezpieczeństwa i jakości, co potwierdza certyfikat ISO 9001, który posiadamy nieprzerwanie od ponad dwóch dekad. To dla nas nie tylko wyróżnienie, ale przede wszystkim zobowiązanie do utrzymania najwyższych standardów.

Rozumiemy, że czas to pieniądz, dlatego z naszego centrum wysyłkowego każdego dnia opuszczają duże ilości materiału łączącego, a nasi klienci w Niemczech mogą liczyć na dostawę w ciągu 24 godzin. Nasz kompetentny, wielojęzyczny zespół do obsługi klientów jest zawsze gotowy, aby odpowiedzieć na każde pytanie i sprostać oczekiwaniom.

W Hilpress Polska wiemy, że nasza przyszłość zależy od ciągłego rozwoju i innowacji. Dlatego nieustannie dążymy do doskonałości, aby nasze produkty były nie tylko funkcjonalne, ale i inspirujące. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów. Razem możemy więcej!

Hilpress Polska Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Hilpress Polska Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Hilpress Polska Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kasjer/sprzedawca Bydgoszcz

    Golden Serwis Sp. z o. o.
    • 28-28 zł brutto / godz.
    • Bydgoszcz
    • umowa zlecenie
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana
    Dodana

Firma najczęściej oferuje

  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe

Data aktualizacji: 12.05.2023

Mapa Hilpress Polska Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bydgoszcz
  2. Warszawa
  3. Wrocław
  4. Poznań
  5. Pruszków
  6. Bielsko-Biała
  7. Solec Kujawski
  8. Olsztyn
  9. Katowice
  10. Toruń

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Hilpress Polska Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Konsultant ds. sprzedaży

    • Bydgoszcz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • KONSULTANT do spraw sprzedaży

      Poszukujemy dynamicznej , aktywnej, samodzielnej telefonistki z doświadczeniem ,

      do negocjacji handlowych i sprzedaży telefonicznej.

      Praca na miejscu w bydgoskim biurze

      Zgłoszenia, wyłącznie na maila.

      Zakres obowiązków

      • Telefoniczna i mailowa obsługa klienta
      • Pozyskiwanie nowych klientów
      • Budowanie długofalowych relacji z klientami
      • Wystawianie dokumentów sprzedażowych

      Wymagania

      • Umiejętność prowadzenia konwersacji hadlowych
      • Swobodna umiejętność negocjacji z odbiorcą
      • Wieloletnie doświadczenie w handlu i obsłudze klienta
      • Dobra dykcja
      • Biegła znajomość i obsługa pakietu Office.

      Oferujemy

      • Pracę na pełen etat
      • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
      • Możliwość rozwoju zawodowego w środowisku ambitnych, nastawionych na sukces ludzi,
      • Możliwość zdobycia interesującego doświadczenia zawodowego
      • Pracę w intensywnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku
      • Narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków
      • Realny wpływ na rozwój sprzedaży polskich produktów na kluczowych europejskich rynkach

Pracodawcy w Bydgoszczy