Czy to Twoja firma?

NetWorkS sp. z o.o. praca

Warszawa

W samym sercu dynamicznie rozwijającej się branży telekomunikacyjnej w Polsce, NetWorkS stawia sobie za cel bycie nie tylko liderem, ale i pionierem w kreowaniu przyszłości komunikacji. Nasza podróż rozpoczęła się w Warszawie, gdzie zbudowaliśmy solidne fundamenty naszej działalności, opierając się na współpracy z dwoma gigantami rynku – T-Mobile Polska S.A. i Orange Polska S.A. To partnerstwo, zapoczątkowane w 2011 roku, pozwoliło nam na współtworzenie najbardziej efektywnych sieci radiowych w kraju.

Z dumą zatrudniamy między 501 a 1000 wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy każdego dnia wkładają swoje serce i umiejętności w dostarczanie usług najwyższej jakości. Nasze rozwiązania, takie jak innowacyjny System N!BoX, Syntion oraz zaawansowane systemy i narzędzia N!, są dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Wszystko to, by zapewnić im prostotę, optymalizację kosztów i otwartą komunikację, które są w centrum naszych wartości.

Jakość i innowacyjność to nie tylko puste słowa, ale fundamenty, na których opieramy naszą działalność. Potwierdzają to międzynarodowe standardy ISO 9001, ISO 14001 oraz ISO 27001, które są świadectwem naszego zaangażowania w bezpieczeństwo informacji, zarządzanie jakością i środowiskiem. Nasza misja to nieustanne dążenie do doskonałości, co przekłada się na budowanie najlepszych sieci komórkowych w Polsce.

W NetWorkS rozumiemy, że świat telekomunikacji to nie tylko technologia, ale przede wszystkim ludzie i ich potrzeby. Dlatego nasze usługi planowania, budowy, utrzymania i eksploatacji sieci telekomunikacyjnych są zawsze kierowane na pierwszy plan, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy do współtworzenia z nami przyszłości komunikacji, gdzie każdy dzień to krok naprzód w kreowaniu połączeń, które zbliżają ludzi, idee i światy. Razem możemy więcej – dołącz do naszej podróży w kierunku doskonałości.

NetWorkS! Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika administracja biurowa / praca biurowa internet / e-commerce / nowe media

Oferty pracy NetWorkS! Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NetWorkS! Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa NetWorkS! Sp. z o.o.

Siedziba główna w Warszawie

Oddział w Poznaniu

Oddział w Gdańsku

Oddział w Katowicach

NetWorkS! Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca NetWorkS! Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Utrzymania Sieci Telekomunikacyjnych

    NetWorkS! Sp. z o.o.
    • Szczecin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Jesteśmy pierwszą i największą w Polsce firmą zajmującą się planowaniem, budową i obsługą współdziałających sieci radiowych Orange i T-Mobile. Można nas opisać jako unikalnego dostawcę rozwiązań telekomunikacyjnych w zakresie sieci dostępowych (RAN) w Polsce, dysponującego jednym z najliczniejszych zespołów ekspertów i specjalistów branżowych, nastawionych na twórczą współpracę oraz realizację ambitnych celów.

      Specjalista ds. Utrzymania Sieci Telekomunikacyjnych

      nr ref 14

      Obowiązki

      • Utrzymanie elementów sieci skonsolidowanej w trybie 24/7 na podległym obszarze zgodnie z wymaganiami SLA
      • Zarządzanie firmami zewnętrznymi w zakresie usuwania awarii sieci oraz okresowych przeglądów telekomunikacyjnych
      • Odbiory techniczne nowych elementów sieci na wyznaczonym terenie
      • Integracja nowych elementów sieci z istniejącą infrastrukturą
      • Administrowanie i ewidencja technicznych zasobów sieci
      • Zarządzanie magazynem i logistyka części zapasowych

      Wymagania

      • Wykształcenie o profilu technicznym, preferowane: telekomunikacja, elektronika lub pokrewne; podstawowa znajomość architektury sieci GSM/UMTS/LTE
      • Mile widziane doświadczenie w utrzymaniu systemów telekomunikacyjnych: BTS/NDB, sieć transmisyjna, siłownie
      • Dobra organizacja pracy, systematyczność, samodzielność, umiejętność rozwiązywania problemów, efektywne działanie w stresie i pod presją czasu
      • Dyspozycyjność 24/7 w utrzymywanym obszarze – gotowość do pełnienia dyżurów
      • Prawo jazdy kat. B
      • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • Umowę o pracę
      • Możliwość hybrydowego modelu pracy (zdalnie i stacjonarnie)
      • System premiowy
      • Prywatną opiekę medyczną
      • Ubezpieczenie na życie
      • Do wyboru: kartę sportową, kulturalną albo świadczenie urlopowe
      • Dzień wolny z okazji urodzin lub imienin
      • Dodatkowe świadczenia socjalne

Pracodawcy w Warszawie