Czy to Twoja firma?

KEMAL M. Kowalczyk R. Bednarz sp. j. praca

Lubin
KEMAL M. Kowalczyk R. Bednarz Sp. jawna najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Lubin
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy KEMAL M. Kowalczyk R. Bednarz Sp. jawna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KEMAL M. Kowalczyk R. Bednarz Sp. jawna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Hydraulik/Monter Instalacji Sanitarnych/NIEMCY

    Tiempa Personalleasing GmbH
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Instalator - Monter pomp ciepła

    BLITZ ECO sp. z o.o.
    • 2 600-4 000 € / mies. (zal. od umowy)
    • Niemcy
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana
    Dodana
  • Monter izolacji przemysłowych do przyuczenia

    Isopol Sp. z o.o.
    • 30-50 zł / godz.
    • Wrocław
    • bez doświadczenia
    Dodana

Mapa KEMAL M. Kowalczyk R. Bednarz Sp. jawna

Siedziba główna

Praca KEMAL M. Kowalczyk R. Bednarz Sp. jawna - oferty archiwalne

  • Monter izolacji budowlanych

    KEMAL M. Kowalczyk R. Bednarz Sp. jawna
    • Lubin
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      praca na rusztowaniach przy wykonywaniu izolacji budowlanych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: murarstwo, budownictwo
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : wykonywanie dociepleń elewacji budynków Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: A1 - początkujący

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Lubinie