Vita Arbor Maciej Nasiadko

Czy to Twoja firma?

Vita Arbor Maciej Nasiadko praca

Szczytno

Głównymi obszarami działań firmy jest doradztwo oraz usługi w zakresie ochrony środowiska i ochrony przyrody w procesach inwestycyjnych, takich jak budowy dróg ekspresowych i autostrad, linii kolejowych, gazociągów, farm wiatrowych i farm fotowoltaicznych, linii energetycznych, portów lotniczych oraz portów morskich.

Vita Arbor Maciej Nasiadko najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
bhp / ochrona środowiska

Oferty pracy Vita Arbor Maciej Nasiadko

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Vita Arbor Maciej Nasiadko

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Szkolenia, kursy, konferencje

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.
Data aktualizacji: 29.05.2023

Mapa Vita Arbor Maciej Nasiadko

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Olsztyn
  3. Szczecin
  4. Zary
  5. Poznań
  6. Raciaz
  7. Bielsko-Biała
  8. Szczytno
  9. Białystok
  10. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Vita Arbor Maciej Nasiadko - oferty archiwalne

  • Staż absolwencki z urzędu pracy w zawodzie specjalista ochrony środowiska i ochrony przyrody

    • Szczytno
    • staż/praktyka
    • pełny etat
    • bez doświadczenia
    • Zakres obowiązków

      • zapoznawanie się z dokumentacją dotyczącą realizowanych usług, tj. z raportami przyrodniczymi, raportami oddziaływania na środowisko, decyzjami środowiskowymi
      • współudział w realizacji prac badawczych oraz tworzeniu opracowań środowiskowych dotyczących realizowanych nadzorów, monitoringów i inwentaryzacji przyrodniczych
      • analiza dokumentacji w zakresie ochrony środowiska i ochrony przyrody
      • sporządzanie map oraz podstawowych analiz przestrzennych w programie QGIS
      • obsługa biura

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe przyrodnicze (leśnictwo, biologia, ochrona środowiska i kierunki pokrewne)
      • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, chęć nauki, zaangażowanie, kultura osobista

      mile widziane:

      • umiejętność obsługi programów QGIS lub ArcGIS
      • zainteresowania przyrodnicze w dziedzinach: botanika, ornitologia, entomologia, herpetologia, itp.
      • prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • płatny staż 6 - miesięczny lub krótszy, w zależności od zaangażowania i postępów stażysty
      • własne stanowisko pracy w okresie odbywania stażu
      • możliwość podjęcia zatrudnienia po zakończeniu stażu w ramach umowy o pracę
      • stałe wsparcie merytoryczne, kompleksowe przeszkolenie i pomoc w zakresie powierzonych zadań
      • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie cennego doświadczenia

Pracodawcy w Szczytnie