TIME GROUP Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

TIME GROUP sp. z o.o. praca

Warszawa

Witaj! Pozwól, że opowiem Ci historię naszej firmy - TIME GROUP Sp. z o.o. Nasza podróż rozpoczęła się ponad dekadę temu w sercu Warszawy, gdzie do dziś jesteśmy zlokalizowani. Przez te lata wypracowaliśmy sobie pozycję eksperta w dziedzinie usług profesjonalnych, naukowych i technicznych, a nasza specjalność to handel oraz naprawa pojazdów samochodowych, w tym motocykli. Z dumą mogę powiedzieć, że nasz zespół liczy obecnie około 1700 wykwalifikowanych pracowników. Każdy z nich to kluczowy element naszej firmy, przyczyniający się do tworzenia wartości, które są dla nas najważniejsze - zaufania, bezpieczeństwa, profesjonalizmu i lojalności. To właśnie te wartości kierują nami każdego dnia, w każdym działaniu. Nasza oferta to szeroki zakres usług, które obejmują fizyczną i techniczną ochronę mienia, usługi kadrowo-płacowe oraz utrzymanie czystości. Dbamy o to, by każde zlecenie było realizowane z najwyższą starannością i zaangażowaniem, co potwierdza posiadana przez nas polisa ubezpieczeniowa na kwotę 10 000 000 zł. Jest to dla naszych klientów gwarancja spokoju i pewności, że ich interesy są w dobrych rękach. Mimo że nie mogę dzielić się szczegółami dotyczącymi naszej pozycji rynkowej czy innowacyjności, chcę Cię zapewnić, że nieustannie dążymy do doskonalenia naszych usług. Wszystko po to, aby nasi klienci czuli, że wybierając TIME GROUP, wybierają partnera, na którym mogą polegać w każdej sytuacji. Zapraszam Cię do współpracy z nami. Poznajmy się bliżej i stwórzmy razem przyszłość, w której profesjonalizm i zaufanie są fundamentem każdego sukcesu.

TIME GROUP Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ekonomista Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy TIME GROUP Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TIME GROUP Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Karta MultiSport
  • Pakiet socjalny
  • Prywatna opieka medyczna
  • Przyjazna atmosfera

Data aktualizacji: 29.05.2023

Mapa TIME GROUP Sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Poznań
  4. Kraków
  5. Katowice
  6. Bydgoszcz
  7. Łódź
  8. Bielsko-Biała
  9. Lublin
  10. Gliwice

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca TIME GROUP Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Księgowa - KPiR [biuro rachunkowe]

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • Biuro rachunkowe zatrudni księgową/księgowego do obsługi KPiR.

      Zakres obowiązków

      Do Twoich obowiązków będzie należało:

      • weryfikacja i księgowanie faktur kosztowych oraz sprzedażowych,

      • sporządzanie i wysyłka deklaracji JPK_VAT, VAT-UE, PIT,

      • kontakt z klientem (mailowy).

      Wymagania

      • Doświadczenie na podobnym stanowisku
      • Znajomości systemu księgowego Sage Mała Księgowość

      Oferujemy

      • umowę o pracę (umowa zlecenia na okres próbny),

      • elastyczny czas pracy (po okresie próbnym możliwość pracy hybrydowej),

      • miłą i przyjazną atmosferę,

      • możliwość rozwoju i podnoszenie kwalifikacji,

      • pracę w biurze rachunkowym na warszawskim Targówku.

      • karta Multisport lub opieka medyczna Medicover po okresie próbnym.

      Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV, a my skontaktujemy się z wybranymi kandydat(k)ami.

  • Księgowy/księgowa do biura rachunkowego

    • Warszawa
    • Poszukujemy do biura rachunkowego kandydata/tki na w/w stanowisko do zespołu księgowego.

      • weryfikację poprawności zaksięgowanych dokumentów pod względem formalno-rachunkowym
      • sporządzanie deklaracji podatkowych
      • miesięczną kontrolę sald kont księgowych, analiza rozrachunków

      Wymagania

      • praktycznej znajomości ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych, umiejętności ich prawidłowego interpretowania i stosowania
      • doświadczenia na stanowisku księgowego
      • bardzo dobrej organizacji pracy własnej
      • dokładności, systematyczności, samodzielności w realizacji zadań, sumienności

      Dodatkowym atutem będzie znajomość programów księgowych Sage Symfonia

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
      • perspektywę rozwoju zawodowego
      • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia
      • pakiet socjalny ( prywatna opieka medyczna lub karta Multisport )
      • przyjazną atmosferę pracy i otwartą komunikację w firmie
      • po okresie próbnym możliwa praca zdalna dwa dni w tygodniu · elastyczne godziny pracy

      Prosimy o przesyłanie CV przez formularz.

      Umowa zlecenia na okres próbny (2-3 miesiące), umowa o pracę po okresie próbnym.

Pracodawcy w Warszawie