Czy to Twoja firma?

Master Meble Bartosz Mikołajczuk praca

Nowe Żabno
produkcja mebli dla klienta indywidualnego, usługi

Oferty pracy Master Meble Bartosz Mikołajczuk

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Master Meble Bartosz Mikołajczuk

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Master Meble Bartosz Mikołajczuk

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Master Meble Bartosz Mikołajczuk
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.06.2024

Praca Master Meble Bartosz Mikołajczuk - oferty archiwalne

  • Stolarz meblowy

    • Nowe Żabno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wymagania

      • Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego
      • Inne wymagania: preferowane wykształcenie kierunkowe stolarz a w przypadku braku takiego wykształcenia wymagane jest doświadczenie jako stolarz meblowy lub pokrewne w branży meblowej. Umiejetnośc obsługi: piły, wiertarki, okleiniarki.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 350 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną