Czy to Twoja firma?

WIETLAND Bartłomiej Wietrzyński praca

Rajec Szlachecki
WIETLAND Bartłomiej Wietrzyński najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy WIETLAND Bartłomiej Wietrzyński

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WIETLAND Bartłomiej Wietrzyński

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa WIETLAND Bartłomiej Wietrzyński

Siedziba główna

WIETLAND Bartłomiej Wietrzyński poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca WIETLAND Bartłomiej Wietrzyński - oferty archiwalne

  • 133 - pracownik fizyczny

    WIETLAND Bartłomiej Wietrzyński
    • Rajec Szlachecki
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      pielenie, koszenie, obsługa sprzętów ogrodowych, prace związane z opróżnianiem lokali

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 745 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • 134 - pracownik fizyczny

    • Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: dyspozycyjność, komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 305,8 PLN