Czy to Twoja firma?

ElectronX Adam Kopczyński praca

Toruń

Witajcie w świecie ElectronX Adam Kopczyński, gdzie pasja i zaangażowanie w tworzenie wyjątkowych doznań smakowych spotykają się z nowoczesnym podejściem do sprzedaży. Nasza przygoda rozpoczęła się w malowniczym Toruniu, w samym sercu województwa kujawsko-pomorskiego, dnia 22 czerwca 2020 roku. Od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą ofertę, aby dostarczać naszym klientom nie tylko produkty, ale i doświadczenia, które pozostają w pamięci na długo.

Nasza działalność to przede wszystkim produkcja lodów, które zachwycają intensywnością smaków i świeżością składników. Jesteśmy również mistrzami w wytwarzaniu gotowych posiłków i dań, które łączą domowy komfort z wygodą szybkiego przygotowania. W naszym asortymencie znajdziecie także szeroki wybór pieczywa, ciast, wyrobów ciastkarskich i cukierniczych – każdy kęs to gwarancja najwyższej jakości i niepowtarzalnego smaku.

Dla miłośników dobrego trunku oferujemy starannie wyselekcjonowane napoje alkoholowe i bezalkoholowe, które doskonale komponują się z naszymi kulinarnymi propozycjami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnych konsumentów, prowadzimy sprzedaż detaliczną również poprzez domy sprzedaży wysyłkowej oraz Internet, co pozwala na wygodne zakupy bez wychodzenia z domu.

ElectronX to nie tylko produkty, ale i usługi gastronomiczne. Nasze restauracje i ruchome placówki gastronomiczne to miejsca, w których każdy posiłek to prawdziwa uczta dla zmysłów. Oferujemy również pozostałą usługową działalność gastronomiczną, dzięki której możemy dotrzeć do naszych klientów tam, gdzie najbardziej tego potrzebują.

Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i stale dążymy do doskonałości. Choć nie możemy teraz podzielić się z Wami naszą misją czy wartościami, które nas kierują, zapewniamy, że każdy aspekt naszej działalności jest przesiąknięty zaangażowaniem i troską o zadowolenie naszych klientów. Nasza historia jest dopiero na początku, ale już teraz zapraszamy Was do wspólnego pisania kolejnych rozdziałów. Dołączcie do naszej społeczności i pozwólcie sobie na odrobinę codziennej przyjemności z ElectronX Adam Kopczyński.

ElectronX Adam Kopczyński najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy ElectronX Adam Kopczyński

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ElectronX Adam Kopczyński

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Przyjazna atmosfera

Data aktualizacji: 29.05.2023

Mapa ElectronX Adam Kopczyński

Siedziba główna

ElectronX Adam Kopczyński poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
ElectronX Adam Kopczyński
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Toruń
  3. Gdańsk
  4. Bydgoszcz
  5. Olsztyn
  6. Wrocław
  7. Łódź
  8. Dobrcz
  9. Gdynia
  10. Katowice

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca ElectronX Adam Kopczyński - oferty archiwalne

  • Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. sprzedaży

    • 4 200-20 000 zł / mies.
    • Kujawsko-Pomorskie
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Przygotowanie ofert handlowych,

      • Prowadzenie rozmów sprzedażowych, badanie potrzeb Klientów,

      • Kontakt z klientem mailowy i telefoniczny w zakresie doradztwa przy wyborze: drukarki 3D, materiałów do druku 3D, skanerów 3D,

      • Planowanie i odbywanie wizyt handlowych u potencjalnych klientów na terenie całej Polski (prezentacja produktów),

      • Nawiązywanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami,

      • Realizacja planów sprzedażowych,

      • Monitorowanie rynku.

      Wymagania

      • Zdolności komunikacyjne i interpersonalne,

      • Umiejętności prowadzenia rozmów i prezentacji handlowych,

      • Umiejętność pracy w zespole,

      • Dobra organizacja pracy, komunikatywność,

      • Doświadczenie i umiejętności w pracy z Klientem biznesowym,

      • Prawo jazdy kat. B.

      • Mile widziana znajomość języka angielskiego oraz branży druku 3D

      Oferujemy

      • Praca w nowoczesnej, rozwijającej się branży związanej z najnowszymi technologiami,

      • Szkolenia sprzedażowe i produktowe,

      • Wynagrodzenie i premie związane ze sprzedażą,

      • Po okresie próbnym umowa o pracę lub B2B,

      • Niezbędne narzędzia pracy.

      • Przyjazną atmosferę

      • Praca w biurze

      • Możliwość rozwoju i awansu

Pracodawcy w Toruniu