Marion Meble

Czy to Twoja firma?

Marion Meble praca

Bielsko-Biała

MARION Sp. z o.o. to firma z ponad 25-sto letnim stażem w branży stolarskiej. Istniejemy na rynku od 1993 roku i od samego początku jesteśmy związani z renomowanymi europejskimi markami materiałów do produkcji mebli oraz wszelakiego rodzaju okuć meblowych. Prowadzimy sprzedaż zarówno hurtową jak i detaliczną w wielu płaszczyznach. Zarówno dla stolarzy, firm meblowych jak i dla klientów indywidualny wyposażając w kompleksowe wnętrza. Posiadamy nowoczesny, w pełni profesjonalny park maszynowy, wykwalifikowaną kadrę oraz dysponujemy zapleczem logistycznym z magazynami o łącznej powierzchni ponad 10 tys m2.

Marion Meble najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie obsługa klienta / call center

Oferty pracy Marion Meble

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Marion Meble

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy

Data aktualizacji: 12.05.2023

Mapa Marion Meble

Siedziba główna

Marion Meble poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Bielsko-Biała
  3. Kraków
  4. Warszawa
  5. Wrocław
  6. Częstochowa
  7. Łódź
  8. Bydgoszcz
  9. Ruda Śląska
  10. Ustroń

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Marion Meble - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. obsługi Klienta - Akcesoria Meblowe

    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Obecnie do naszego zespołu poszukujemy

      Specjalistę ds. obsługi Klienta - Akcesoria Meblowe.

      Zakres obowiązków

      • kompleksowa obsługa klienta (doradztwo techniczne, ofertowanie, sporządzanie zamówień, faktur, dokumentów magazynowych),
      • sprzedaż produktów z oferty,
      • wspólne prowadzenie magazynu,
      • inne prace dodatkowe.

      Wymagania

      • praktyczne doświadczenie w handlu w branży meblowej mile widziane,
      • znajomość rysunków technicznych,
      • umiejętność pracy w grupie,
      • prawo jazdy kat. B.

      Oferujemy

      • pracę w stabilnej, prestiżowej i ciągle rozwijającej się firmie na rynku meblarskim,
      • możliwość rozwijania umiejętności,
      • wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji oraz efektów pracy.

Pracodawcy w Bielsku-Białej