PPH DEXPOL SA

Czy to Twoja firma?

PPH DEXPOL SA praca

Wrocław

P.P.H. Dexpol S.A. – założycielka GK Dexpol. Obecnie zajmuje się zarządzaniem strategicznym całej Grupy oraz bieżącą obsługą księgową, finansową, kadrową i administracyjną spółek takich jak:

Rafin Sp. z o.o. - inwestor w budownictwie mieszkaniowym;

Rafin Developer – działalność deweloperska w zakresie sprzedaży mieszkań;

Silkbau Sp. z o.o. – to Spółka powołana do realizacji inwestycji jako generalny wykonawca budowlany osiedli mieszkaniowych oraz rewitalizacji zabytkowych obiektów hotelowych w tym obecnie Hotelu Grand;

COHM Sp. z o.o. - operator sieci, będących naszą własnością, zabytkowych hoteli w centrum miasta; Hotel Piast, Hotel Europejski, Hotel Lothus, Hotel Polonia, a w niedalekiej przyszłości również rewitalizowany Hotel Grand.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik działu informatycznego

PPH DEXPOL SA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ekonomista Wrocław
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy PPH DEXPOL SA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PPH DEXPOL SA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Stabilne warunki zatrudnienia

Data aktualizacji: 29.05.2023

Mapa PPH DEXPOL SA

Siedziba główna

PPH DEXPOL SA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PPH DEXPOL SA - oferty archiwalne

  • Pracownik działu informatycznego

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Administrowanie siecią: komputery lokalne, drukarki sieciowe, VPN, zarządzanie routerami;
      • Zarządzanie licencjonowaniem oprogramowania w firmie;
      • Zakupy usług i ich rozliczanie;
      • Serwisowanie komputerów – wymiana komponentów, współpraca z serwisami zewnętrznymi;
      • Administrowanie usługami sieciowymi: strony www, konta e-mail, certyfikaty ssl;
      • Zarządzanie backupem serwerów, baz danych, plików;
      • Utrzymanie ciągłości działania serwerów znajdujących się w centrali, komputerów wykorzystywanych przez pracowników w centrali jak również w oddziałach grupy;
      • Wdrażanie oprogramowania i nowych rozwiązań;
      • Bieżąca aktualizacja systemów i aktualizacja oprogramowania antywirusowego;
      • Dbałość o bezpieczeństwo zasobów firmy.

      Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za sieć, sprzęt, utrzymanie ciągłości pracy i kopie bezpieczeństwa. Będziesz zarządzał serwerami opartymi o Windows, SQL, Sytemem ERP Navision, systemem obiegu dokumentów, systemem hotelowym Protel, systemami sprzedaży pcPetrol, pcMarket, systemem CRM Developer, serwerem plików Synology, usługami hostingowymi www i e-mail kilku dostawców. Nie wymagamy umiejętności kodowania HTML, konstruowania zapytań SQL czy znajomości innego języka programowania (Python, PHP, C+, Java).

      Wymagania

      • Wykształcenie co najmniej średnie o profilu informatycznym;
      • Dobra organizacja pracy własnej;
      • Samodzielność i kreatywność;
      • Rzetelność wykonywanych zadań.

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (firma istnieje ponad 30 lat);
      • Pracę w centrum Wrocławia;
      • Pracę jednozmianową w ustalonych godzinach od poniedziałku do piątku;
      • Szanse rozwoju kompetencji.

Pracodawcy w Wrocławiu