Czy to Twoja firma?

KAEFER SPÓŁKA AKCYJNA praca

Warszawa
KAEFER SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż administracja biurowa / praca biurowa motoryzacja magazyn

Oferty pracy KAEFER SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KAEFER SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KAEFER SPÓŁKA AKCYJNA

KAEFER S.A

Biuro zarządu

TERMOKOR KAEFER Sp. z o.o.

KAEFER S.A. OŚWIĘCIM

KAEFER S.A. PŁOCK

KAEFER S.A. TORUŃ

KAEFER S.A. KONIN

KAEFER S.A. GDAŃSK

KAEFER S.A. Żukowice

KAEFER S.A. POŁANIEC

KAEFER S.A. KWIDZYN

KAEFER S.A. TARNÓW

KAEFER S.A. STARA IWICZNA

KAEFER S.A. ZABRZE

KAEFER SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca KAEFER SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Pomocnik warsztatowca

    KAEFER SPÓŁKA AKCYJNA
    • Oświęcim
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Umowa o pracę na okres próbny

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: cierpliwość,dokładność,dobra organizacja pracy,chęć zdobywania wiedzy i pomocy innym,zdolności manualne,czytanie rysunków technicznych
      • Inne wymagania: wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie min. 2 lata, mile widziane doświadczenie w izolacji, budowlance. Umiejętność czytania rysunków technicznych/izometrycznych będzie niewątpliwym atutem. Liczą się jednak chęci, zaangażowanie, precyzja i chęć nauki, dokładność
        Mile widziane doświadczenie w zakresie budownictwa
        Mile widziana znajomość rysunku technicznego i izometrycznego
        Znajomość zasad BHP obowiązujących na obiektach przemysłowych będzie dodatkowym atutem
        Chęć rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego
        Otwartość na wiedzę
        Chęć i umiejętność wykonywania pracy w sposób precyzyjny, dokładny
        Pracodawca Oferuje:
        Szansa rozwoju zawodowego w międzynarodowym koncernie przemysłowym
        Pakiet świadczeń dodatkowych, dopłaty do kart multisport, wczasów pod gruszą i inne. [
        Początkowo zatrudnienie w ramach umowy o pracę na okres próbny kolejna umowa na czas określony
      • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie