Czy to Twoja firma?

AKSON ZAKŁAD REHABILITACJI LECZNICZEJ praca

Wrocław
AKSON ZAKŁAD REHABILITACJI LECZNICZEJ wrocławski to wyjątkowe miejsce na mapie polskiej medycyny, które od 1992 roku nieustannie wspiera pacjentów po urazach rdzenia kręgowego. Znajdujący się we Wrocławiu ośrodek jest jedynym w Polsce, który znalazł się na światowej liście placówek klinicznych prowadzących pacjentów po transplantacji glejowych komórek węchowych, co świadczy o jego innowacyjności i zaawansowaniu w dziedzinie neurorehabilitacji. Specjalizujemy się w szerokim zakresie usług rehabilitacyjnych, w tym w ambulatoryjnej rehabilitacji kręgosłupa, leczeniu w domu pacjenta, a także w wykorzystywaniu egzoszkieletów i terapii ręki u osób z tetraplegią. Nasz zespół to połączenie doświadczenia lekarzy z Kliniki Neurochirurgii Akademii Medycznej oraz wiedzy wykwalifikowanych fizjoterapeutów, co pozwala na holistyczne podejście do każdego przypadku. Jesteśmy dumni z naszej specjalizacji w leczeniu i rehabilitacji po urazach rdzenia kręgowego oraz chorób kręgosłupa, oferując pacjentom unikalne metody leczenia, które są owocem wieloletniego doświadczenia i ciągłego rozwoju naszego zespołu.
AKSON ZAKŁAD REHABILITACJI LECZNICZEJ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy AKSON ZAKŁAD REHABILITACJI LECZNICZEJ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AKSON ZAKŁAD REHABILITACJI LECZNICZEJ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Bilety na imprezy kulturalne
  • Dodatki świąteczne
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Elastyczny czas pracy
  • Miejsce przyjazne osobom niepełnosprawnym
  • Owoce w pracy
  • Przyjazna atmosfera
  • Spotkania integracyjne
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • System premiowy
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe

Data aktualizacji: 29.05.2023

Mapa AKSON ZAKŁAD REHABILITACJI LECZNICZEJ

Siedziba główna

AKSON ZAKŁAD REHABILITACJI LECZNICZEJ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
AKSON ZAKŁAD REHABILITACJI LECZNICZEJ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Poznań
  3. Pruszków
  4. Warszawa
  5. Łódź

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca AKSON ZAKŁAD REHABILITACJI LECZNICZEJ - oferty archiwalne

  • Fizjoterapeutę

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat

    • Zakres obowiązków

      • Praca z pacjentami z para- i tetraplegią

      Wymagania

      • wyższe wykształcenie kierunkowe
      • umiejętność w pracy w zespole
      • wysoka kultura osobista

      Oferujemy

      • Pracę w miłej atmosferze

Pracodawcy w Wrocławiu