DOFIN Group Sp z o.o.

Czy to Twoja firma?

DOFIN Group Sp z o.o. praca

Warszawa

Dofin Group Sp z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma pośrednictwa kredytowego.  Jesteśmy częścią projektu Bankier z Tik Toka. Prowadzimy kanał edukacyjny, który obecnie obserwuje ponad 500tys osób(Tik Tok i Instagram). Szukamy wyjątkowych osób, które wspólnie z nami stworzą zmotywowany zespół i przyczynią się do rozwoju naszej firmy.

Jeżeli nie traktujesz potencjalnych klientów jak suchych leadów, ale jak dobrych znajomych dla których chcesz tak dobrze jak dla siebie- odnajdziesz się w tej pracy.

DOFIN Group Sp z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Doradca Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
doradztwo / konsulting / audyt

Oferty pracy DOFIN Group Sp z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DOFIN Group Sp z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DOFIN Group Sp z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Pruszków
  3. Gdańsk
  4. Bydgoszcz
  5. Kielce
  6. Katowice
  7. Poznań
  8. Wrocław

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca DOFIN Group Sp z o.o. - oferty archiwalne

  • Ekspert Kredytowy w zespole Bankiera z TikToka

    • Warszawa
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • Nasze oczekiwania są różne a baza klientów ogromna. To Ty musisz wykazać się skrupulatnością, wytrwałością, otwartością, dbałością o szczegóły i empatią aby zadowolić przyszłego kredytobiorcą. Bardzo nam zależy, aby to dzięki Tobie klient dostał najlepszą z możliwych ofert dzięki czemu zrealizuje swoje marzenie o zakupie mieszkania czy domu.

      Brzmi jak coś czemu podołasz? Przeczytaj dalej :)

      Zakres obowiązków

      • wspieranie klientów w wyborze najlepszej oferty kredytowej w tym badanie jego potrzeb i dopasowanie oferty do jego oczekiwań
      • komunikacja z bankami i klientami w całym procesie kredytowym
      • przygotowywanie dokumentacji kredytowej
      • prowadzenie obsługi procesu kredytowego
      • realizacja założonych planów sprzedażowych
      • dzielenie się spostrzeżeniami, wiedzą i doświadczeniem z zespołem

      Wymagania

      • minimum roczne doświadczenie w sprzedaży kredytów hipotecznych
      • znajomość rynku kredytów hipotecznych
      • wiedza na temat ofert hipotecznych
      • zależy nam aby kandydat lubił i potrafił rozmawiać z ludźmi
      • wysokie zaangażowanie w pracę i zorganizowanie
      • umiejętność dopasowania oferty do klienta a nie sprzedanie kredytu
      • doświadczenie we współpracy z bankami lub praca w banku
      • gotowość do częstych podróży na terenie Polski
      • mile widziana znajomość języka angielskiego
      • wykształcenie wyższe
      • gotowość założenia własnej działalności gospodarczej ( współpraca B2B)

      Oferujemy

      • klientów czekających, aż ktoś pomoże im w realizacji marzeń związanych z zakupem własnego M
      • wsparcie merytoryczne doświadczonych ekspertów kredytowych
      • biuro w Warszawie, ale mile widziani eksperci działający na terenie Polski
      • pakiet szkoleń startowych, szkolenia ofertowe, szkolenia rozwoju osobistego
      • opiekę medyczną
      • możliwość wykupienia karty MultiSport po preferencyjnych cenach

Pracodawcy w Warszawie