Czy to Twoja firma?

Niepubliczne Przedszkole Montessori Dzieci Świata praca

Mogilany

W sercu malowniczych Mogilan, nasze Niepubliczne Przedszkole Montessori "Dzieci Świata" jest oazą inspiracji i harmonijnego rozwoju dla najmłodszych. Jesteśmy przekonani, że każde dziecko jest jak mały odkrywca, który z naturalną ciekawością i entuzjazmem poznaje świat. Nasze przedszkole to miejsce, gdzie ta ciekawość jest pielęgnowana, a indywidualne talenty rozkwitają w atmosferze szacunku, miłości i akceptacji.

Nasza oferta edukacyjna jest wyjątkowa, ponieważ łączy w sobie tradycyjne metody nauczania z innowacyjnym podejściem pedagogiki Marii Montessori. Wierzymy, że edukacja to nie tylko przekazywanie wiedzy, ale przede wszystkim wspieranie naturalnego rozwoju dziecka i jego samodzielności. Dzięki temu nasze przedszkolaki rozwijają się w sposób zrównoważony, zarówno intelektualnie, jak i emocjonalnie.

Zajęcia, które oferujemy, są prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów, którzy z pasją i zaangażowaniem wprowadzają dzieci w świat muzyki, sztuki, języków obcych i wielu innych dziedzin. Nasze warsztaty podróżnicze "Poznajemy świat" to prawdziwa przygoda, która rozbudza wyobraźnię i uczy otwartości na inne kultury.

Jako placówka prowadzona przez osobę z wieloletnim doświadczeniem w edukacji – Martę Grzesik, jesteśmy dumni z naszego osobistego podejścia do każdego dziecka i rodziny. Nasze przedszkole to nie tylko miejsce nauki, ale przede wszystkim ciepła i bezpieczna przestrzeń, gdzie każde dziecko może czuć się jak w domu.

Zapraszamy do Niepublicznego Przedszkola Montessori "Dzieci Świata" w Mogilanach, gdzie każdy dzień to nowa przygoda i krok w stronę samodzielnego odkrywania świata.

Niepubliczne Przedszkole Montessori "Dzieci Świata" najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Niepubliczne Przedszkole Montessori "Dzieci Świata"

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Niepubliczne Przedszkole Montessori "Dzieci Świata"

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Nauczyciel przedszkola

    Publiczne Przedszkole FIKU MIKU Sp. z o.o.
    • 6 500 zł / mies.
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • bez doświadczenia
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa Niepubliczne Przedszkole Montessori "Dzieci Świata"

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Niepubliczne Przedszkole Montessori "Dzieci Świata"
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Bielsko-Biała
  4. Kraków
  5. Częstochowa
  6. Bydgoszcz
  7. Krzeszowice
  8. Sułkowice
  9. Łódź
  10. Katowice

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Niepubliczne Przedszkole Montessori "Dzieci Świata" - oferty archiwalne

  • Nauczyciel w przedszkolu Montessori

    • Mogilany
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Praca na stanowisku Nauczyciela w Niepublicznym Przedszkolu Montessori "Dzieci Świata" w Mogilanach / 8 km od Krakowa

      Zakres obowiązków

      • zajęcia dydkatyczne
      • indywidualna praca z dziećmi z wykorzystaniem mateirału Montessori
      • opieka nad dziećmi w wieku 2,5-6 lat (mała grupa zróżnicowana wiekowo)
      • możliwość awansu zawodowego

      Wymagania

      • ukończone studia na kierunku pedagogika przedszkolna

      Oferujemy

      • umowę o pracę w zaangażowanym i wspierającym zespole (7h dziennie pracy z dziećmi)
      • możliwość podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych (uczestnictwo w kursie Montessori)
      • możliwość robienia awansu zawodowego

Pracodawcy w Mogilanach