Axioma Dystrybucja sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Axioma Dystrybucja sp. z o.o. praca

Zabrze

Firma Axioma Dystrybucja sp. z o.o. jest multiagencją, a „multi” znaczy więcej. Znajdziesz tu wszystkie liczące się towarzystwa ubezpieczeniowe, wszelkie kategorie ubezpieczeń, zespół ekspertów od każdego typu ubezpieczenia. Pomożemy rozwiązać Twoje problemy, a także zrealizować Twoje plany.

Axioma Dystrybucja sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Axioma Dystrybucja sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Axioma Dystrybucja sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Axioma Dystrybucja sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Zabrze
  3. Gliwice
  4. Katowice
  5. Cieszyn
  6. Warszawa
  7. Poznań
  8. Kraków
  9. Bydgoszcz
  10. Jastrzębie-Zdrój

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Axioma Dystrybucja sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Sprzedawca B2B lub / i B2C

    • Zabrze
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • ✅ ROZWÓJ

      Axioma Dystrybucja sp. z o.o. jest multiagencją ubezpieczeniową dla osób, które lubią kontakt z innymi ludźmi, chcą się rozwijać i podejmować nowe wyzwania.

      ✅ DOBRA ATMOSFERA

      W firmie panuje rodzinna atmosfera, dzięki której otrzymasz wsparcie i pomoc przy wdrożeniu do pracy oraz plan rozwoju swoich umiejętności.

      ✅ WSPÓŁPRACA

      Axioma Dystrybucja promuje atmosferę współpracy i możliwość realnego wpływu na rozwój firmy.

      ✅ TRADYCJA

      Multiagencja wywodzi się z Autoryzowanej Stacji Obsługi Fiata Alfa Lancia, która jest na rynku od lat 90' .

      Firma z tradycją zaprasza do współpracy ludzi nastawionych na proaktywne podejście do wykonywanej pracy i budowanie długoterminowych relacji.

      Do naszego zespołu poszukujemy

      Specjalisty ds. obsługi klienta/ Sprzedawca B2B lub / i B2C

      MIEJSCE PRACY :

      Zabrze, województwo śląskie

      RODZAJ ZATRUDNIENIA:

      Umowa o pracę, umowa zlecenie lub umowa B2B

      WYNAGRODZENIE :

      w zależności od posiadanych umiejętności i kompetencji

      składające się z podstawy od 5.000 zł netto + dodatkowy system prowizyjny

      Zakres obowiązków

      • Badanie oczekiwań i przeprowadzenie klientów przez proces sprzedaży od pierwszego kontaktu do dopasowywania produktów do potrzeb klientów,
      • Przygotowywanie ofert, porównywanie zakresów ubezpieczeń,
      • Praca z bazą własną klientów, jak również pozyskiwanie nowych klientów,
      • Umiejętność sprzedaży doradczej,
      • Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami,
      • Zwieranie umów ubezpieczenia z klientami indywidualnymi i biznesowymi,
      • Praca z systemem CRM
      • Podnoszenie swoich kompetencji przez udział w organizowanych szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
      • Realizowanie zadań w oparciu o najwyższe standardy sprzedaży i indywidualnej obsługi klienta,
      • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

      Wymagania

      • Minimum roczne doświadczenie w branży ubezpieczeniowej

      CECHY, KTÓRE DOCENIAMY:

      • Zorientowanie na osiąganie celów,
      • Doświadczenie w sprzedaży B2B i B2C
      • Komunikatywność, wysoki poziom kultury osobistej i etyki zawodowej,
      • Uczciwość, rzetelność i sumienność w wykonywaniu swojej pracy,
      • Umiejętność budowania zaufania, poczucia bezpieczeństwa i utrzymywania relacji,
      • Minimum średnie wykształcenie,
      • Nastawienie na rozwój i podnoszenie kompetencji,
      • Samodzielność i umiejętność zarządzania swoim czasem pracy,
      • Prawo jazdy kategorii 'B'.

      Oferujemy

      • Możliwość osiągnięcia wysokiego wynagrodzenia składającego się z podstawy i dodatkowej prowizji,
      • Podjęcie współpracy na umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą,
      • Pracę stacjonarną z możliwością wykonywania pracy hybrydowo,
      • Ciekawą pracę z ludźmi pozbawioną rutyny z możliwością podejmowania nowych wyzwań,
      • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych oraz doskonalenie pod okiem ekspertów,
      • Elastyczne godziny pracy gwarantujące równowagę pomiędzy życiem zawodowym, a prywatnym,
      • Benefity takie jak : ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, karta sportowa, czas przeznaczony na samorozwój
      • Współtworzenie firmy, na którą możesz wpływać własnymi kreatywnymi pomysłami w perspektywicznej branży,
      • Przyjazną atmosferę pracy

Pracodawcy w Zabrzu