Moc Nieruchomości Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Moc Nieruchomości Sp. z o.o. praca

Wrocław

Witajcie w świecie Moc Nieruchomości, gdzie każda transakcja nieruchomościowa staje się przeżyciem pełnym zaufania i profesjonalizmu. Od ponad dekady jesteśmy dumnym uczestnikiem wrocławskiego rynku nieruchomości, gdzie nasza pasja i zaangażowanie w pośrednictwie obrotu nieruchomościami nieustannie kształtują naszą renomę. Nasza misja to nie tylko pomoc w oszacowaniu wartości nieruchomości, ale również wsparcie w znalezieniu idealnych lokatorów oraz asysta w sprzedaży. Rozumiemy, że każda nieruchomość ma swoją historię i potencjał, który zasługuje na to, by zostać odkrytym i docenionym przez odpowiednich ludzi. Dlatego też, z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do każdego klienta, tworząc oferty, które odzwierciedlają unikalny charakter każdej posiadłości. Jesteśmy dumni z naszej zdolności do innowacji i jakości. Wykorzystujemy najnowsze technologie marketingowe, takie jak profesjonalne zdjęcia, wirtualne spacery oraz drony, aby zapewnić naszym ofertom widoczność i atrakcyjność, jakiej trudno szukać gdzie indziej. Nasz zespół to ponad 3 tysiące agentów, którzy dzielą nasze wartości i są gotowi dostarczyć wyjątkową obsługę na każdym etapie procesu. Wyróżnia nas nie tylko liczba, ale przede wszystkim jakość. Każdy z naszych agentów to specjalista w swojej dziedzinie, który przykłada wielką wagę do detali, aby zapewnić najwyższy standard usług. Nasze dopracowane oferty i pomysłowość w podejściu do współpracy sprawiają, że klienci powracają do nas z nowymi zleceniami i polecają nas swoim znajomym. W Moc Nieruchomości rozumiemy, że zaufanie jest kluczem do sukcesu w naszej branży. Dlatego też, każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby być firmą, na którą można liczyć. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy doświadczyli mocy profesjonalizmu i zaangażowania w świecie nieruchomości.

Moc Nieruchomości Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
nieruchomości sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Moc Nieruchomości Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Moc Nieruchomości Sp. z o.o.

Mapa Moc Nieruchomości Sp. z o.o.

Siedziba główna

Moc Nieruchomości Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Kraków

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Moc Nieruchomości Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Agent nieruchomości - Doradca ds. nieruchomości

    • 10 000-50 000 zł / mies.
    • Wrocław
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Przepaść pomiędzy życiem jakie masz a życiem jakie chcesz to Twoje WYBORY

      Oferujemy najwyższe wynagrodzenia sięgające 90% wypracowanej prowizji.

      Zastanów się dobrze czego chcesz, czego potrzebujesz. Wybierz mądrze. 10 000 zł, 20 000 zł, 30 000 zł, 40 000 zł ? Ile chcesz zarabiać? W dużej mierze to zależy od Ciebie, my Moc Nieruchomości możemy Ci w tym pomóc.

      Jeśli chcesz zarabiać do 10 000 zł to nie wysyłaj mi swojego CV, jest wiele innych firm na rynku. Ja chcę pracować tylko i wyłącznie z ludźmi którzy są zorientowani na wielkie rzeczy.

      Ponieważ osobą która będzie wprowadzała w arkany zawodu jest właściciel firmy to podczas obecnej rekrutacji zatrudnimy tylko 2 osoby.

      Każdy ma swoją motywację do pracy: prestiż zawodu, chęć nauki i rozwoju ale nie oszukujmy się, na czoło motywacji wychodzą pieniądze. To one pomogą Ci realizować Twoje prywatne cele, utrzymać Twoją rodzinę, żyć na godnym poziomie.

      Nasza branża pozwala zmotywowanym ludziom osiągać te cele. Na rynku pośrednictwa nieruchomości działamy ponad 13 lat. Jesteśmy doświadczonymi profesjonalistami korzystającymi z nowoczesnej technologii pracy na rynku nieruchomości.

      Mamy plan jak wprowadzić Ciebie do zawodu tak, żebyś osiągał fantastyczne wyniki.

      W związku z powyższym szukamy osób, chcących rozwijać się razem z nami i z nami budować najlepszy zespół we Wrocławiu. Jesteśmy otwarci na już aktywnych pośredników, jak i osoby, które dopiero wchodzą do zawodu.

      Prześlij swój życiorys oraz co ważniejsze załącz list motywacyjny i odpowiedź na pytanie: dlaczego chcesz pracować w nieruchomościach?

      Zakres obowiązków

      • pozyskiwanie i przyjmowanie nowych ofert, powiększanie istniejącej bazy, aktywne powiększanie bazy zadowolonych Klientów

      • prowadzenie transakcji pośrednictwa sprzedaży i wynajmów

      • współpraca z Klientami poszukującymi nieruchomości

      • obsługa stałych Klientów biura i utrzymywanie długofalowych relacji

      • współpraca z innymi agentami, deweloperami, architektami, zarządcami nieruchomości, fotografami, geodetami i doradcami finansowymi

      • prowadzenie marketingu nieruchomości

      • przygotowywanie profesjonalnych oferty oraz prowadzenie prezentacji nieruchomości

      • negocjowanie warunków współpracy i transakcji

      Wymagania

      • Jesteś odważny? - lubisz grać, rywalizować, wygrywać? Wyślij swoje CV
      • Nie masz wstydu? Potrafisz /odważysz się/ nie masz oporów do np. nagrania kilku słów na video? Wyślij swoje CV
      • Jesteś dyspozycyjny? - ta praca wymaga pełnego zaangażowania jeśli chcesz odnieść sukces. Wyślij swoje CV
      • Lubisz działać? - chcesz podwoić swoje wynagrodzenie - podwój swoje aktywności. Wyślij swoje CV
      • Chcesz się nauczyć czegoś nowego? Spokojnie - nauczę Ciebie wszystkiego od A do Z
      • Lubisz się rozwijać? Jeśli stoisz w miejscu to się cofasz - świat pędzi do przodu
      • Jesteś zdeterminowany do osiągania celów? Wyślij swoje CV
      • Jesteś osobą aktywną? Wyślij swoje CV
      • Potrafisz rozmawiać z ludźmi? Wyślij swoje CV
      • Lubisz ludzi? Wyślij swoje CV

      Oferujemy

      • najwyższe wynagrodzenia sięgające 90% wypracowanej prowizji
      • system pracy i zarabiania już od 2 miesiąca pracy
      • wiedzę teoretyczną a co ważniejsze praktyczną
      • mnóstwo szkoleń z praktykami z rynku nieruchomości /szkoleniowcy/ pośrednicy/notariusze/geodeci/doradcy kredytowi/prawnicy/
      • wsparcie fantastycznego zespołu
      • mentoring doświadczonych Pośredników na każdym etapie pracy – szkolimy od podstaw
      • nowoczesne i profesjonalne narzędzia, które pomogą Ci realizować Twoje cele
      • systemy motywacyjne

Pracodawcy w Wrocławiu